www.sudzibas.lv Lazdonas piens Negaršo pēc piena

Lazdonas piens - Negaršo pēc piena

Kāpēc Lazdonas piens 4% garšo ūn smaržo tik jocīgi?? Es zinu, ka daudzi par šo pienu ir sajūsmā. Vai tas ir tīrs piens vai ar pulverveida piemaisījumiem? Un tā jocīgā dzeltenā nokrāsa. Es esmu dzērusi lauku govs pienu daudzreiz (lauku labumi man nav sveša lieta, jo pašiem ir draugos un rados zemnieku saimniecības), pilnīgi cita garša.

S 26.09.2009

Tāpēc, ka tas ir karsēts piens..ūdens iztvaiko, piena olbalumvielas, ogļhidrāti ir koncenrētākā veidā, āpēc piens ir dzeltens un smarža tāda..man garšo.

A albis 26.09.2009

Lazdona jau vien, kas par vārdu tas pats Gondona kas tad tur var būt.labi ka nevajag pēc tā produkta pļūtīt

K Kristians 26.09.2009

Albim! Un ja tev būtu tā laime piedzimt mīlošā vecāku savienībā septiņu bērnu ģimenē Lazdonā? Tad ko tu gribētu pateikt ikvienam, kurš atļautos šo šķietami labskanīgo nosaukumu saukt par sliktu un pielīdzināt kādu citu nesmuku vārdu? Tu gribētu viņiem pateikt, ka jūs esat debīli kopš dzimšanas, ja vietvārdu, kas jūsuprāt ir neskanīgs saistat ar tur ražotā piena kvalitāti! Lohs.Uzsist tev plūmīti zem actiņas ir ierakstīts manu labo darbu sarakstā. Baidies pidar! Atsekošu trafiku, dabūšu IP, sagaidīsim un uz Lazdonu aizvizināsim. Tad, kad tur zaļumballe. Man bail, ka tev nāksies pamatot savu viedokli!

A albis 26.09.2009

vietvārds tiešām stulbs, bet neviens jau nav vainīgs ka tur dzīvo, tā kā nevajag jaukt ar cilvēku aizskaršanu, komentēts tiek tikai vietvārds kā tāds.takšto filtrē bazaru.un piens man galīgi nesaista.

M monika65 14.07.2019

Nobijās, cenša aizstāvēties. Ha ha

P pufa 27.09.2009

varbūt tas ir pilsētas govs piens? ja reiz tu esi dzērusi tikai lauku govs pienu, tad tev nav priekšstata, kāds ir pilsētas govs piens. uzraxti tam Lazdonas pienam, lai izskaidro, kur fiška

š šeherezade 27.09.2009

Nu ko, jāņem būs un jānogaršo tas slavenais Lazdonas piens, tad arī zināsim, kas tur slēpjas...Bet Pufa, govs pienam garšas Īpatnības slēpjas tajā, ar ko lopiņš tiek barots, ne jau tajā apstāklī, vai govs dzīvo pilsētā vai laukos...:D

P pufa 27.09.2009

Kāpēc tad Signe uzsvērusi, ka dzērusi lauku govs pienu? tad jau varēja vienkārši rakstīt, ka dzērusi govs pienu.varbūt pilsētas govs pienā vairāk metāli no automašīnu izdedžiem, vai varbūt pilsētas govs barību pa musoriem meklē un tāpēc ar atšķirs lauku govs piens no pilsētas govs piena. un lazdoniešiem ir attiecīgi ganības govīm: pilsētā un laukos.

L Luusis 04.12.2009

Ārprāts, cik muļķīgi komentāri! Bez tam, Lazdona ir pilnīgi normāls, SKANĪGS, latvisks vietvārds un karsētais piens ir īpaši garšīgs! Ja jau tantuks gribēja vienkārši treknu pienu, ko ņēma šo īpašo - karsēto un tad "sašutinās"!?? Muļķīgi!!

A aija 04.12.2009

Kāds analfabētisms! Saprotu, ka runa ir par Lazdonas karsēto pienu. Irkam garšo, kam ne. Vienam garšo ledenes, otram šokolāde... Starp citu, Lazdonas produkcija ir viena no kvalitatīvākajām un garšigākajām, diežēl ne visur var iegādāties un lielveikalos ātri tiek izķerta. Pagaršojiet krējumu, biezpienu, krēmus!

H hmm 20.06.2010

Pēdējā laikā viņu piens un kefīrs vairs nav svaigi :( un derīguma termiņu ar knapi var salasīt, jau vairākas reizes esmu iegrābusies :(
bet līdz šim agrāk vispār nav bijušas sūdzības, un vienmēr bijuši kvalitatīvi un garšīgi.
Bet nu vairs negribas pirkt, jo kā nopērku sāku lietot, tā jau garša slikta un paskatos termiņš līdz rītdienai tikai :(
un tuirklāt nav pirkts vienā konkrētā veikalā bet vairākos - gan lielajās ķēdēs gan mazajos.

M made 17.07.2010

lazdonas 2, 5 % piens liekas saskābis..derīs vēl divas dienas un turēts ledusskapī, bet garšo skābi..brr

I Ilga 09.09.2011

Nē, nu tas jau ir normāli, ka piens saskābst, tas ka pirms derīguma termiņa beigām tā notiek, pie tā ir vainīgs piegādātājs, karstā vasarā, protams, tas notiek ātrāk. Cits variants - dzeriet Lāsi, tā gan nebojājas...

* *88 09.09.2011

Skaistākais vietvārds ko jelkad esmu dzirdējusi.Man asociējas ar lazdām, ja kādam ar ko citu, tā nekomentējama problēma dziļi pašā.