www.sudzibas.lv Lauris Upits Krapnieks, Zaglis

Lauris Upits - Krapnieks, Zaglis

Uzmanieties no ši cilvēka,Lauris Upīts- viņa tel. 28924847 Lauris Upīts -Nekāda gadījumā nelaidiet viņu sava īpašuma,viņš var izkrāpt naudu vai nozagt no Jūsu īpašuma metāllužnus, ka gan Rīgā ta ar ārpus tas,vīn grupējums brauc zilas krāsas Mersedes busiņ un apģerbusie Rīgas siltums kombinezonos, tāda veida viņi nozag visu jūsu īpašuma atrodamo.Un pēc tam Teikas Feniksa nospeles Jūsu mantu,tas vienmēr ka darbs un epizodes ir vairāk ka pa tūkstotis.Rakstu šo jo Policija neko nedara ar viņiem.Ka ari protams viņa bilde.

L Labais1 22.12.2015

Varu ari pievienot argumentatus, faktus.Policija nerikojas jo sanem no to lielu pelnu., pienemums., Pienemsanas punkts, kas pienem kanalizacijas vakus, sliedes.Ir loti pelnos uznemums, un kadam tas ir loti izdevigi, ta ir Latvijas MAFIJA, KURA STRADA LEGALI.