Lauris Mārtinsons - Krāpšana

Čau! Parasti ar negācijām cenšos nedalīties, bet šoreiz šķiet, ka laiks padalīties ar savu slikto pieredzi, lai pasargātu citus. Vasaras sākumā nolēmu izremontēt dzīvokli, kuru ieguvu mantojumā no tēva. Uz manu darba piedāvājumu atsaucās jaunietis no Ventspils vārdā Lauris Martinsons, kurš facebook šobrīd maskējas zem brīnišķīgi pārdomāta segvārda Lavriks Lavriks. Par šo jaunskungu internetā atrodamas jau daudz citas sūdzības, taču diemžēl nepārbaudīju to agrāk. Viņš minēja, ka pārstāv uzņēmumu “plaša profila speciālisti”. Zemāk var palasīt cik plaša profila problēmas šis jaunietis man dāvāja. Sākums bija daudzsološs, parakstījām līgumu pie notāra (pirmais Red Flag, bet tad tam nepievērsu uzmanību) , darbi tika uzsākti tajā pašā dienā, bet pēc tā sākās pilnīgs murgs. Mana kļūda bija samaksāt 1000 eur avansu pie darbu uzsākšanas. Pēc tam nedēļām nekas dzīvoklī netika darīts. Un ja tika - briesmīgi nekvalitatīvi, šķībi un pat nepareizi. Pēc tam kad pieprasīju pārtaisīt kļūdas man sākotnēji tika prasīta papildus samaksa par papildus darbu. Pa virsu tam tika prasīti interesanti papildus avansi summās no 30 līdz 400 eur. Tāpat šis fantastiskais meistars bieži vien mani informēja par to, ka viņš jau atrodas veikalā pie kases un tieši tagad man viņam jāuzskaita, piemēram, 450 eur. Jāpiezīmē, ka šim meistaram uz konta naudu nedrīkstēju skaitīt, jo viņam jau bija tieslietu procesi, tādēļ nauda par materiāliem tika skaitīta uz šī fantastiskā meistara līgavas vārda. Īsti neesmu pārliecināta par to, vai jaukt iekšā citus cilvēkus, bet ņemot vērā, ka naudu skaitīju uz līgavas Ineses Vedzes vārda, tad uzskatu, ka ir vērts pieminēt arī šo, jo šis plašais profila speciālists darba “ģēlām” bieži izmanto savas Dāmas kontu. Arī visu materiālos iztērēto naudu es atpakaļ nedabūju (turklāt daudzi no materiāliem tika sabojāti) , bet tas būtu mazākais. Zemāk screenshotos var redzēt kopējo summu, ko esmu sūtījusi šai dāmai. Šobrīd ir pagājuši 2,5mēnēši kopš darbu uzsākšanas brīža, taču nekas nav ticis izdarīts, un pēdējā nedēļā uz maniem pārmetumiem meistars atbildēja, ka “instrumenti atpūšas lombardā un darbu turpināt nav iespējams”.
Tagad man tiek solīts atdot 1000 eur (kaut nu jau summa savākusies lielāka) septembra beigās, taču šis datums man neder un nav arī garantijas, ka naudu atgūšu. Šobrīd jaunajam meistaram ir jālabo Lavrika Lavrika kļūdas, kas man izmaksās papildus līdzekļus. Kā arī vēlos pieminēt, ka nepareizi ielikto logu dēļ lietus laikā tika nopludināti apakšējie kaimiņi. Lauris Mārtinsons atteicās situāciju risināt.
Mans lūgums ir dalīties, lai informētu sabiedrību par šī “plaša profila speciālista” darbībām un labprāt uzzinātu, vai kādam vēl ir nācies saskarties arī šī jaunskunga krāpniecību. Priecāšos par jebkuru padomu tam, kā rīkoties šajā situācijā. 🙏🏻
pievienoju dažus screenshot vakara literatūrai, ja kādam aktuāli vai interesanti.