LAURIS, 22gadi, no Valmieras,27108525, [email protected] - narkomāns kurš izkrāpj naudu

UZMANĪBU ,krāpnieks, naudas izkrāpējs!!!uzmanieties no šādas personas , vārdā LAURIS, no VALMIERAS, 22 gadi, zvana no 27108525, raksta no [slēpt]@inbox.lv.raksta un zvana, izliekoties, par bagāta tēvoča mantinieku no austrālijas, kuram nepieciešams uz Jūsu vārda atvērts konts, lai viņš varētu pārskaitīt naudu no ārzemēm. ideja tāda, PAŅEMT ĀTROS KREDITUS UZ JŪSU VĀRDA, izmantojot Jūsu personas datus!!! viennozimigi lieto spaisu, lieto narkotikas, jo zvana un raksta pa neskaitāmām reizēm, neatceroties,ka ir runājis tieši ar jums un rakstijis tieši jums (!)neadekvāts uzvedībā, runasveidā. izteikties nemāk, varētu būt vien kādas 8 klases beidzis, intelekts zem katras kritikas. kad sāku draudēt ar police, sāka ķemgāties ar rupjām sms, solīt izrēkinaties fiziski.protams, policijā, iesniegums jau ir iesniegts.

E

C criss1221 09.04.2015

vinss tagat piedavā darbu vacija bet kad vinjam ateicu vinsh par mani sudzibas.lv ielika rakstu. vai kads zin ka to varetu dabut ara? varbut kopeji varam vinu notvert un sameklet cilvekus akas cietusi no vinja un ietupinat jo vinsh man jau draudeja pargriezt riikli

L Lepnā Lavīze 29.06.2015

Rakstiet administrācijai, tur kur kontakti. varbūt izņems.