laura karklina - mauka

Labvakar, damas un kungi, es jums velos pavestit to, ka Laura Karklina ir mauka! Vina katru ritu iet gulet, bet pa naktim izmanto cilvekus, popularos saitos veido fake profilus un raksta perversas vestules tele2 klientiem. Barojas vina, dargie draugi, ar musu asinim un sviedriem, vina telefona nr. ir 25971809 UZMANIETIES!!! Vina uzdodas ari ar citiem vardiem, piemeram, ka Peteris Melnis, !!! Tju busi vinas zakitis!piezvani uin iegusi savu, personigo mauku.
NJU PETERIT MELNI, LAURA, TJU ESI 4ISTA LASHARINA!

* ****** 28.08.2011

Tas nav aizliegts.Ja neviens viņas nepirktu, viņu arī nebūtu.Ja ir pieprasījums, vienmēr būs piedāvājums.

P Policija 29.08.2011

Par neslavas celšanu internetā ir ierosināts kriminālprocess. Drīz pie tevis ieradīsimies, esi mājās.

A Atklāti 01.09.2011

Ak vai kāda problēma:)))))))))Vai nav smieklīgi publicēt necilas personas foto, vārdu, uzvārdu, vai varbūt tev viņa Anzeliņ atvīla vīrieti ko a?:))))
Cik stulbai jābūt sievietei, lai te zākātos un visai pasaulei kliegtu, ka esi pamesta:)))))))))))

A ainars 22.09.2011

a man pofig mauka vai mūķene, debila sūdzība:)Ej ārstēties Anzel-laikam esi piekrāptās lomā phe!

A aleksandr 29.03.2012

iz tex zalob hto ja prohital, dumaju hto Ajnar ohenj praviljno otnjossja k tomu, hto prohetal.vedj ja somnevajusj hto iz tex ljudej kto piwet, vistavlaja togo ili inogo heloveka ne v luhwem svete v glazax okruzajuwix, derzal svehku!a to hto vremenami s kemto vidjat, eto rovnim shjotom nihego neznahet.vedj owibka nabludajuwego.mozet postavitj v buduwem takoj krest.a esli eto i tak, kakaja raznica, vedj vzroslaja zenwina i upreknutj ja dumaju vprave, liw blizkie ej ljudi.kakzdij sam kuznec svoego shastja!udahi vsem i zdorovja.