LV RU
www.sudzibas.lv Laura Kafejnīca Nepieņemama īpašnieces rīcība

Laura Kafejnīca - Nepieņemama īpašnieces rīcība

Vēlos pastāstīt par savu pieredzi saistībā ar šo iestādi un ceru, ka mans stāsts liks aizdomāties visiem, kas vēlas šajā vietā rīkot kādu svarīgu pasākumu.
Šo vietu ieteica man tuvs cilvēks, jo viņš pazina īpašnieci un teica, ka vieta neesot slikta. Meklēju telpas savai nozīmīgākai dzīves dienai, proti, kāzām. Budžets bija ierobežots, tāpēc cena nospēlēja izšķirošo lomu. Uzreiz jāatzīmē, ka pavāram kompliments. Ēdiens bija ļoti garšīgs, karstais pasniegts tieši laikā un viesi bija garšīgi un sātīgi paēduši. Meitenei viesmīlei arī cepums, jo viņa centās. Taču ar to arī komplimenti beidzas.

1. Jau pirmajā telefona sarunā ar īpašnieci vienojāmies, ka samaksa par telpu īri tiks maksāta no 22.00 (19 eiro stundā) lai arī standarta situācijā samaksa tiek iekasēta no 20.00. Katrā turpmākajā sarunā un tikšanās reizē man bija jāpierāda, ka vienojāmies maksāt par telpām tieši no 22.00 nevis 20.00... Katru reizi viņa centās paraut uz muļķi, ka mums jāmaksā jau sākot no 20.00. Pat dienā, kad ieradāmies veikt atlikušo summu mums izvērtās strīds par to pašu...
2. Visa turpmākā komunikācija bija vienkārši pretīga. Tiklīdz viņai pateicu par to ka vēlamies dekorācijās izmantot koka ripas viņas attieksme krasi mainījās. Sākumā vairākas dienas neatbildēja uz manis uzdotajiem jautājumiem (par šķīvju izmēriem, glāžu pietiekamību un citiem loģiskiem jautājumiem, kurus parasti uzdod, ja rīko tik svarīgu pasākumu) , taču kad beidzot viņu sazvanīju mums izvērtās strīds pa telefonu. Viņa man pārmeta to ka dekorācijas nekam neder, ēdiens pasūtits par daudz, uz galda nebūšot vietas un vispār kā tas viss izskatīsies, ka viņa negrib, lai viesi domā, ka viņi esot tik bezgaumīgi izdekorējuši telpas un ja mēs sabojāsim galdautus tad par to būs jāmaksā un piedevām vēl izspļāva ka sāk domāt vai viņai vispār to vajag. Labākā frāze laikam bija par to, ka viņai nekad neviens nav tā " uzbāzies ar jautājumiem, kad līdz pasākumam vēl vesels mēnesis".
3. Lai arī sākotnēji īpašniece apgalvoja, ka viņiem ir pieredze kāzu rīkošanā ne tikai bēru... Izrādījās ka tā nemaz nav. Viņi ir rīkojuši tikai vienas kāzas un ne tās labākās.
4. Dienā kad ieradāmies dekorēt telpas, mums paziņoja, ka 20.00 viņi slēdzas un tas nekas, ka vispār neko nebijām vēl paguvuši izdarīt. Mans līgavainis gāja runāt, lai vismaz dod vēl vienu stundu, lai varam pabeigt. To paldies... Dabūjām, tikai smieklīgākais, ka veicot samaksu viņa no mums izspieda papildus 19 eiro par šo vienu stundu. Acīmredzami, jo bijām atteikušies maksāt par tām divām stundām (no 20.00 lidz 22.00) jo jau atkal centās no mums izspiest samaksu par pilno telpu īri, lai gan vienojāmies maksāt no 22.00.
5. Ierodoties dekorēt telpas bijām šokā... Viņi zināja ka būsim... Ka nākamajā dienā svinam kāzas, taču telpās bija miskaste. Galdi netīri, spoguļi netīri, grīdas bail atcerēties, bet galdauti... Māsa gāja vairākkārtīgi lamāties, lai dod tīrus galdautus... Jau šķita ka tā būs katastrofa, taču panācām neticamo. Nākamajā dienā telpas bija sakoptas, tīras, mūsu dekorācijas izdarīja neticamo. Mēs šo prasto vietu pārvērtām līdz nepazīšanai un pat viesmīle bija šokā, ka ko tādu vispār bija iespējams izdarīt. Pat īpašniece, kura sākotnēji centās man pierādīt to, ka dekorācijas būs šausmīgas un viņa negrib, lai viesi padomā, ka telpas ir dekorējuši viņi... Nu lūdza man fotogrāfijas ar telpas dekorācijām, acīmredzami gribot tās publicēt savai reklāmai. Lieki piebilst, ka atteicos to darīt, izskaidrojot viņai ka viņas komunikācija visu gatavošanās procesa laikā bija vienkārši šausmīga.
6. Kad jau skaitīju naudu, lai atdotu pēdējo... Īpašniece izspļāva pēdējo pērli " piemetiet piecīti par glāzēm". Biju maigi izsakoties uz.. Pārjautājot " nesapratu... Ko jūs ar to domājat? ".. Izrādījās, ka viņa mēģina vēl izspiest naudu par kaut kādu mistisku glāžu mazgāšanu. Mans pacietības mērs bija pilns un jautāju, lai tādā gadījumā izsniedz man čeku, jo maksāts tika uz rokas, bet nekādiem papīriem, kvītīm vai čekiem... Uz ko viņa ar smaidu sejā atbildēja, ka viņiem jau ir beidzies darba laiks... Pēc kā es pasniedzu viņai naudu ko biju plānojusi maksāt, piecēlos un aizgāju, nesamaksājot ne vienu papildus eiro.

Rezumē ir tāds, ka pati kāzu diena bija ļoti laba par spīti visam, bet tikai pateicoties mūsu dekorācijām, māsas neatlaidībai un tīrības pieprasīšanai, viesmīles un pavāres pūliņiem.
Īpašniece bija tik neieinteresēta mūsu pasākumā cik vien tas vispār bija iespējams. Es nekad un nevienam neiesaku šajā vietā rīkot pat dzimšanas dienas ballīti, kur nu vēl kāzas.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes