www.sudzibas.lv Lauku viesnīca Putni Bērzkalnē Krāpšanās, slikts serviss, aukstas telpas, bezkaunība no saimnieku puses

Lauku viesnīca Putni Bērzkalnē - Krāpšanās, slikts serviss, aukstas telpas, bezkaunība no saimnieku puses

Ļoti neapmierināti mani viesi un es! Briesmīga, bezkaunīga attieksme no viesu mājas īpašnieku puses. Tiek izīrētas aukstas, nekurinātas telpas- visi mani viesi pārsaluši, arī vairāki bērni-mums bija arī divu mazulīši pāris mēnešus veci, saslima guļot tādās aukstās telpās( pamodās punķaini un ar klepu), kaut gan jau pirmajā apskates dienā brīdinājām ka būsim ar ļoti maziem bērniem. Virtuvē nav ūdens, nav pieslēgtas izlietnes, nevar pat izmazgāt bērnam pudelīti, ja ko ielej virtuves izlietnē, viss tek pa taisno uz grīdas, lielākā daļa no virtuves tehnikas nedarbojas, virtuvē viss ļoti nekārtīgs, netīrs, nedarbojas. Ledusskapjos ir atstāti veci, sabojājušies produkti- smird. Es taču pie apskates nebaudīju, vai ūdens maisītājs-krāns nedarbojas?!
Ar saimnieku bijām norunājuši ka nakšņošana lauku viesnīcā Putni mums par vienu nakti izmaksās 500 eur, bet pie izbraukšanas īpašnieks izdomāja kosmiskas, nepamatotas summas, meklēja ieganstus, lai tikai spekulētu un palielinātu mums rēķina summu, un neatgrieztu mums drošības naudu. Pieskaitīja rēķinu par puspaciņu izmantotajām lētākajām salvetēm, netīriem 10 šķīvjiem (no kā viesu māja palikušie viesi paēda brokastis) un par to ka viņš miskastē izmeta mūsu izšautās 2 mazās kastītes salūta - kopā par to mums pieskaitīja rēķinu par vēl +70 eur.
Kad painteresējos, kas tad bija iekļauts tajos 500 eur, ja mēs pat salvetes nedrīkstējām izmantot?! - viesu nama saimnieki nolamāja mani pacēļot balsi, un tā vietā lai atvainotos, par to ka mani viesi nosala un pāris pat pieaugušie pamodās ar puņķiem nerunājot vispār par bērniem - naktsmītnes īpašnieki apvainoja ka mani viesi paši esot izsaldējuši viesu māju, staigājot smēķēt. Kā? Kā 2 stāvu māju var Izsaldēt staigājot tikai pa vienām durvīs ārā smēķēt? Otrajā stāva istabiņās kurām bija durvis ciet, kā var izsaldēt? Otrā stāva radiatori bija pilnīgi auksti! Žids, skopais, nekurināja telpas, lai ieekonomētu, un pat neatvainojas, ka mani viesi saluši visu nakti. Bezkaunīgie!
Vēlāk vēl lai dabūtu savu iemaksāto drošības naudu, man vairākas reizes bija jāzvana un jāraksta, protams bez apvainojumiem no īpašnieku puses bija neiztikt. Cik ļoti jauka ballīte bija manu mīļo cilvēku lokā, un cik ļoti šāda cūciska attieksme no viesu mājas īpašnieku puses var sabojāt visu noskaņojumu.
Nekad mūžā nevienam neiesaku apmeklēt ne viesu māju Paradīzes, ne Putni, jo abas šīs iestādēs ir vieni un tie paši neadekvātie īpašnieki. Bezkaunībai nav mēra!