www.sudzibas.lv Латвійське телебачення Tільки російська мовлення

Латвійське телебачення - Tільки російська мовлення

Все, що я хотів би висловити своє спостереження, що вчора, hа 30 LNT ТБ в липні і 5 як показала в прямому ефірі з нової хвилі (але кожен щось), а ТБ 3 показали деякий гумору в шоу російська та російська бруду, з барвистими хустками, або участь у Юрмалі. Коротше кажучи, одно-pосійська і потворні вчора бачив по телевізору. LTV7 простий програмою, тому що ніколи нічого не було. LTV1 також культурному середовищі, не розвага, телевізор. Але люди хочуть щось вечорами дивитися просто для розваги. Але тут ви тільки вчора лайно Російська особи.
У мене була супутника? У мене був супутник, навіть з трьома головами і 1600 каналів, у тому числі ті, які дивляться соромно. Там, нова дівчина, зі свого першого труси ласкаet промежини, то розумний руху самі по собі не труси . А потім? Я такий виклик. Було б краще, труси від своїх однокласників і батьків. Уявіть новий була дівчинкою, середня школа баварські і раптом її вчитель історії бачить її студент tikušu телебачення з їх ģenetālijām. Він подумав, що це cексуальний, але не знаю.
Але я хотів що-небудь з місцевих вид. Але вони забарвлені місцевим людина, одягнена в овечій Лакатош школи пропонують. Короткостроковий biski'm розчаровані. Але ще більше будуть розчаровані, вони кирилицю письменників, які незабаром тексту, то люка, розуміючи, що ми зацікавлені в їх думки, але дуже-дуже мало.
Але насамперед Російська багор по телебаченню було "давно дюн дорозі". Це такі речі, а також в радянський телевізор досить широку аудиторію рад сказати, що ми не любимо росіян, все російською мовою і їх пронизливий, хворобливий комуністичних ідей. Німці набагато розумніші, розумніші і не пахне після мити тіло залозистими виділеннями.

R Rihards 22.02.2010

??????????

S Slānis 22.02.2010

... principā piekrītu autoram...

E Eseseseseseseses 22.02.2010

apzviegties var - tagad te jau ukrainiski saak rakstiit.. un visiem ir jaasaprot, vai ne?

B BM 22.02.2010

Idiots kaut kāds no Hohlandes.

P Pupō 22.02.2010

Kur ņēmi ka no Holandes. Man atkal liekas ka tā ir ukraiņu valoda...
vai tomēr holandiešu.
Vispār izskatās līdzīgas...

P ppp 23.02.2010

спасибо! поржали! хD )))))

Z zula 02.07.2010

Tā ir ukraiņu valoda.. es zinu šo valodu tapec no sākuma nesapratu kāpēc visi sašutuši:D;D

R Runajoshacuka 05.07.2010

Smuki teica ! Svariga uzruna !