www.sudzibas.lv Latvijas Zverinatu Notāru Padome Slikts serviss savējo piesegšana

Latvijas Zverinatu Notāru Padome - Slikts serviss savējo piesegšana

Ka vienmēr vārna varnai aci neknabs , veršos notāru padome , Par notāres Ilonas Grikes , parkapumiem, notāru padome uzskata ka viss kartībā , ka es savos 85 gados uz šo Grikes kantori vilkos bez kādas jēgas , uz rokas man esot universalpilvaraj nesaņemu pakalpojumu notāru padomei liekas viss kartība Grikke darbojusies manas interese!?,, ko tad notāru padome teiks par to notāru kantori kur saņemu vissus pakalpojumus ka es vēlos. tie strādāja citu intereses? vai man vienai liekas Ka notāre Grikke apkauno , notārus regulāri kavējot pieņemšanas pa stundu, citu klientu klātbūtne pieņemot pateicības , kukuļus , ierados uz otru pieņemšanu notāre paziņo ka manas dokumentu kopijas iznīcinājusi, kope no jauna sola piezvanit un tad veikt turpmākas darbības.. protams kad piezvanīja atteicu sadarbību, atradu citu , normālu notāru, kas nefantazē un veic likuma noteiktas darbības..

K

K krabebe 07.11.2019

Aizeju pie notares uz rokas man univeral pilvara, gribu mainit ipasumam ipasnieku, jo man vajag naudu vēža arstešanai, notare parkapj likumu un nesniedz pakalpojumu, un tas esot manās intereses? !:) ) no kura laika universalpilvarai vajag mutisku vai kadu citu atļauju? :) )

K krabebe 07.11.2019

Aizeju pie notres saņemt pakalpojumu, gribu veikt davinajumu, notare Grikke sak atrunat iesaka citus variantus, protams ne izdevigus man , bet izdevigus viņai jo tie dargaki, :((

T TavsSencis 08.11.2019

Ja ir tā, kā lēmumā aprakstīts, ka jūsu interese ir saņemt uzturu un tik un tā parakstījāt dāvinājuma līgumu, apsveicu. Pēc mēneša būsiet uz ielas bez īpašuma un uztura.

A Aigars Liepins 08.11.2019

Lai visi notari tadi butu.Par ko ir sudziba,par to ka notars godpratigi un atbildigi veica vinam uzticetos amata pienakumus?Jums tada notara prieksa dzili japaklanas,par to ka nepielava Jusu ipasumu apdraudejumu vai zadzibu,no iespejamo krapnieku puses.Domajiet ko rakstat.