Latvijas Zemes Resursi - Krāpšana

Sveiki.
šādus krāpniekus vajag vēl pameklēt. Uzņēmuma vadība ar Kristapu Ozoliņu priekšgalā, rūpējas tikai par savu kabatu. No klientiem šis "uzņēmējs" paņem avansu, bet darbus nenodot mēnešiem ilgi. kā arī rūpēšanās par savu darbinieku labklājību viņam ir sveša lieta :| piebāzis kabatas ar naudu, Kristaps taisa uzņēmumu pēc uzņēmuma vaļā, bet scenārijs ir viens-ļoti zema apkalpošana un vāja vadības spēja. kad beidzot Latvijā būs izskausti šāda tipa cilvēki?! Cik zinu, apkrāpti ir daudzi, tai skaitā arī darbinieki, nemaksājot mēnešiem ilgi un prasot no viņiem darba izpildi. Vienvārd sakot apdomājiet labi vai jums ir tik daudz naudas un pacietības, lai pītos ar Latvijas Zemes Resursiem un Kristapu Ozoliņu

R

U Uldis 02.07.2009

Es tikai piekrītu. šādi cilvēki ir jāpārmāca...

M manchester 02.07.2009

man arī ir sliktas atsauksmes par šo uzņēmumu.

K kristīne 09.07.2009

Varu tikai apstiprināt iepriekš izteiktos komentārus. Pati uz savas ādas esmu izjutusi uzņēmuma vadītāja nekompetenci!!!

K Kristapiņš 10.07.2009

Kristapu Ozoliņu ar sūdainu mietu no Latvijas ārā.

E edgars 11.07.2009

Ir bijusi sadarbība ar šo uzņēmumu. Cik noprotu, tas lēnām bankrotē un Kristaps Ozoliņš nevēlas ielaisties sarunās par rēķinu apmaksām.