Latvijas UPF - sekta

latvijas UPF nav nekada jaunieshu organizacija.!!! Ta ir bistama sekta, kas agraak sauca par CARP. Vinji aicina cilveekus caur popular.sabiedr. partalus draugiem.lv skype mail blog utt. Aicinaajums ir taads. Labdiem, gribu jus aicinaat uz interesantas lekcijas, par miilestiibu, gimene un draudziibu. Agraak vinji dziivoja merkela ielaa, tagad jau otra adrese brivibas ielaa. Jums jaaiet uz lekcijas, kur vinji stasta par to ka muns ir Dievs, visur karojas bildes, un vinji izmanto to kaa ikonas. Arii vinji stasta ka jums nav briivibas, bet ja jus esat gribat sanjemt to briiviibu, jums jaaatteikties, no gimenes, draugiem. Meitenem vispaar nedrikst kontaktet ar puisiem, puisim ar meitenem. Un vispaar jus esat satans, bet ja gribat atbrivoties, jaaapmekle lekcijas. Par draudziibu, un labdariibu tur vispaar neiet runaa. varbut ir kaut kas 1 reiz gadaa, bet no rita liidz vakara seminaari un lekcijas. otra moduljaa jums piedava apmekleet seminari, kur jus pasi aicina cilveekus atnaakt uz sektu. peec tam jums jaabraukt uz arzemem. kur jusu nakotne miglaa. par darbu un maaciibu var aizmirst.