AtrisinātaLatvijas Tālmācības profesionālais centrs - Naudas līdzekļu piesavināšanās

Skolas nosaukumā ir minēta tālmācība, bet aizsūtot maksu par mācībām, atklājas, ka ieskaites ir neklātienē. Liekas aizdomīgi, ka skola naudu neatdod. Neatradu akreditēto skolu sarakstā. Lai uzrakstītu policijai iesniegumu, noskaidroju, ka skolas direktore ir inese erğe. Komunikācija notiek caur daira Auce orkure, kura aicina rakstīt iesniegumu un tad es atgūšot pusi no naudas summas. Nepamatojot kur paliks otra puse.
, skolas" tālrunis saziņai:
t. 26694694

iesaku cilvēkiem uzmanīties, kam sūta virtuāli naudu. Var gadīties tāpat, kā man.

Ar cieņu, Ilze.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Saule122015 08.06.2022

L LTPC 08.06.2022

Ilze, lūgums nepaust nepatiesu informāciju!
Jūs uzrakstījāt iesniegumu, ka vēlaties mācīties. Dokumenti tika noformēti, lai varētu sākt mācības, kā arī - Jums e-pastā tika nosūtīta ziņa, ka kvalifikācijas eksāmens notiks klātienē un tā informācija netika ņemta vērā. Jūs netikāt maldināta! Tas, ka nosaukumā ir minēts vārds "tālmācība" nenozīmē, ka mācības notiek tikai tālmācība. Jā un lai atgūtu naudu ir jāuzraksta iesniegums, lai grāmatvedība to varētu atmaksāt, arī to Jūs neesat izdarījusi.
Atkārtoti pie Jums vēršamies ar lūgumu uzrakstīt iesniegumu par naudas atmaksu! Cieņā LTPC.

S Saule122015 08.06.2022

Paldies. Gaidu , gaidīšu naudiņu .