Latvijas Taksometru serviss - Krapsana

Es loti neapmierinata ar FORTUNA taksometru firmu.Viniem Loti dargas Cenas Skaititaju neiesledz kad uzkap masina,Cenas anormalas prieks musas mazas pilsetinas Algas.Ateiksme pret normaliem klientiem ka pret Atkritumiem.Par so kompaniju varu teikt vienu ka vini nevar nemt no cilvekiem tadi naudi 3 reizes dargak ar tadu ateiksmi.Vairak ar vieniem nebrauksu.

I

Dainis 17.08.2017

Varbūt problēma ir tajā, ka jūs ''Uzkap'' mašīnai, nevis iekāpjat, ja pasažieris atrodas uz jumta diez vai vadītājs ieslēgs skaitītāju,

Работяга 17.08.2017

Taxi maksa viens euro kilometrs.. vienalga kada pilseta! Jums vajag 15 km nobraukt? Pieejit taxim 15 euros uzreiz, ja nefrib braukt brauciet ar sabiedrisko! Jusu alga uz taxi neka neatteicas, gribiet braukt maksajiet, ja ne, sezat un autobusa pieturas!

alergologs 21.08.2017

Mazā pilsētiņā var iet ar kājām.