Latvijas Skaistumkopšanas speciālistu asociācija - Slikts serviss

Latvijas Skaistumkopšanas speciālistu asociācija (turpmāk LSSA) piedāvā pakalpojumu mācību tests, pirms sertifikācijas eksāmena. Redpektīvi, tā ir vietne internetā, kurā ir ievietota daļa no LSSA sertifikācijas jautājumiem. Ja nemaldos kopējais eksāmenu skaits ir 600 jautājumi, no kuriem eksāmenā būs tikai 100 izlases kārtībā. Šobrīd, kad ir palikusi mazāk, kā nedēļa līdz eksāmenam apritē ir tikai 217 jautājumi. Un asociācija bez visāda iepriekšāja brīdinājuma vienkārši ņem un uz 2 dienām atslēdz šo te pakalpojumu, kaut gan solīts, ka mācību testa pieejas termiņš beigsies 2 dienas pirms sertifikācijas eksāmena. Cenšoties noskaidrot, kas noticis LSSA uzrakstu ēpastu ar jautājumu kas noticis, kādēļ ir atslēgta pieja. Uz ko saņemu atbildi ar ka jautājumu vai esmu samaksājusi par piekļuvi. Atbildu, ka jā, un ka vēl ko projām nav atjaunota pieja. Sarakstei turpinoties tā arī nenoskaidroju iemeslu kādēļ ir atslēgta pieeja. Pēdējā ēpasta vēstulē asociācijai uzrakstu, ka pakalpojums ir nekvalitatīvs, jo testā ir daudz gramatisko kļūdu un uzdotajiem jautājumiem dotās atbildes neatbilst, un atzīmējot sistēma uztver kā kļūdu. Kā arī attēli pie jautājumiem neatbilst dotajiem variantiem. un par neadekvātu samaksu. Pēc divām dienām atjauno pieeju testam. Un nākamā dienā man zvana pati Sabīne Ulberte – Valdes priekšsēdētāja un neapmierināti sāk bļaut uz mani, ka citai grupai ir bijis eksāmens, un ka par kļūdām esot brīdināti un ka eksāmenā varēšot brīdināt komisijas locekļus par nepareiziem jautājumiem un kļūdām un ka vispār tūlīt varot atskaitīt man atpakaļ naudu samaksāto. Uz jautājumiem vai vēl būs pārtraukumi testa pieejai un kurā tieši datumā tiks atslēgta pieeja pirms eksāmena, Ulbertes kundze man tā arī atbildi nevar sniegt. Tikai dusmīgi bļaustīties, ka ņirgājos par viņu. Bet redzēties šāds te kļūdains sertifikācijas eksāmens nav ņirgāšanās par speciālistiem. Atļaušos atgādināt ka no šī sertifikācijas eksāmena atkarīgs vai skaistumkopšanas speciālists var vērt vaļā savu praksi. Neviļus rodas jautājums, iespējams ar šāda kļūdaina testa palīdzību tiek samazināta konkurence?!?Vai Ulbertes kundze arī šādi apkalpo savā praksē Ādažos klientus. Liekas, ka viņai pašai paslīdējusi garām sadaļa par profesionālo ētiku un par konfliktu risināšanu, kas ir iekļauta sertifikācijas eksāmenā. Un fakts ka viņa kā Latvijas skaistumkopšanas speciālistu asociācijas valdes priekšsēdētāja ir asociācijas seja un vārda nesēja sabiedrībā. Publisks fui Ulbertes kundzei par tādu uzvedību, un kliegšanas un dusmu izgāšanas vietā, varēja spēkus labāk novirzīt uz nepilnību novēršanu, jo es taču neesmu vainīga, ka asociācija izstrādājusi šādu kļūdainu testu. Par šo te visu LSSA pieprasa samaksu 20€ apmērā, vēl papildus LR MK noteikumos noteiktajai sertifikācijas maksai, kas ir 59,76 €. Lieki teikt, ka pēc šī visa diez vai varu arī gaidīt objektīvu vērtējumu sertifikācijas eksāmenā.

Papildināts Anna1345 07.06.2017

Turpretī, par šo te mācību testu visa informācija tiek sniegta mutiski, nav nekāda rakstiska nodrošinājuma.