Veselibas Ministrija - Jautājums !?

Kā bērnam kuram ir uzstādīta diagnoze bronhiālā astma var būt iespējams, ka par astmai domātiem medikamentiem ir jāmaksā 50 euro!?
Piektdien es kopā ar meitu devāmies uz juglas poliklīniku, iegājām, noģērbāmies un devāmies pie daktera. Iegājām kabinetā pateicu, ko mums vajag viņa visu uzrakstīja..
Paklausījās bērnam plaušas un izrakstīja astmai domātās zāles.
Un mēs devāmies prom.
Kad vakarā devos pirkt bērnam zāles biju pārsteigts, ka jāmaksā 50 euro.
Astmātiķiem vairs nav "kompensējamās zāles"!?
Kādēļ vienas zāles ventolīns, tad bija kompensējams!?
Un, ko darītu tie, kam nebūtu tie 50 euro, ko samaksāt!? Bet zāles, tad vajag tūlīt un tagad!

27.01.2019

Mc

Cr critical thinker 27.01.2019

nevajag izlikt sava bērna vārdu šeit...
iesaku pārrunāt ar ārstu. ir varbūt alternatīvas. bet tā nu ir, ka nekritiskās zāles netiek kompensētas

U. U. Saulkalns 27.01.2019

Astmas zālēm ir liela atlaide, ja personai dēļ astmas ir noteikta vismaz 2.grupas invaliditāte.

"Un, ko darītu tie, kam nebūtu tie 50 EURO, ko samaksāt !?" - - - Nu vai zāles bērnam vai snabs vīram! Un lai viņš beidz braukt pie brūtam "makšķeret" veneriskus slīmibus! Neticu ka Jūms nav 50 EURO: lai vīrs padomā...

ramona 27.01.2019

Tas nu gan bij stulbi. Atceries, ka ir vientuļās māmiņas (kas nebūt nenozīmē, ka ir uzreiz m***), maznodrošinātas ğimenes utt., kam 50 euro ir liela naudiņa un Tavs teksts var šķist aizvainojošs.

As Asdfg2 29.01.2019

Jūs esat stulbākais cilvēks, ko pēdējā laikā esmu redzējis, neviens jūsu komentārs neliecina, ka jums pašam būtu ar ko padomāt ;)

Un tu iad esi baalta un pukaina! Kaunu nav ja ekonomiski bēgaļi un viņu bērni saņem milzigu pabalstu, nesamaksaja ne vienu centu, bat latvijas bērni - FIG S MASLOM? Ko Jūs vēlējat velešanas laikā? Zagļus un aferistus!

ramona 29.01.2019

Pats esi pretrunās ar iepriekšējo komentāru.
P.s. esmu brūna un pūkaina