www.sudzibas.lv Latvijas Republikas Veselības ministrija Bērnam 9 gadi jāmaksa par speciālista konsultāciju kas ir par brīvu it ka.

Medicinas iestades - Bērnam 9 gadi jāmaksa par speciālista konsultāciju kas ir par brīvu it ka.

Manai meitiņai konstatēja augstu asinsspiedienu-precizāk puls augsts 101. Apzvanīju visas poliklīnikas slimnīcas tuvākaja apkārtne Riga Jelgava Dobele. Esam no Jelgavas. Viena pate audzinu divus berninus esam maznodrosinsta gimene- pieskirts status. Dzivojam ireta dzivokliti paldies ka socialais dienests nak preti. Zvanot uz bernu slimnīcu mums piedavaja decembri-ka man justies vel tik talu. Ka tad dzivot saja sistema berni IR nakotne. Atbilde no visiem bija viena mes pienemam no 14 gadiem nav bernu Kardioologs. Bet par maksu varam pienemt ka to saprast. Atbilde IR viena par naudu bus Ari kardioologa pakalpojumi 9 gadigam bernam. Un summa svarstas no 50-60 EUR ka kura vieta. Biju izmisuma un nolemu iet par maksu Jo man IR svariga veseliba-sava berna atskiriba no Valsts sistemas. Ja man bija iespeja paprasit bernu omitei to naudinu bet Ko darit citiem kas butu nonakusi Tada pasa situacija un nebutu kam pajautat. Man asaras sariesas acis. Es nedelu apzvaniju visas iestades. Nosutot vestuli pat uz Veselibas ministriju. Ja vini man atzvanija bet neko jaunu nepateica. Tikai to kad tiesam nav So specialistu tiesi bernu Kardioologs. Un cik vietas Valsts atvel bez maksas tik Ari diemzel IR. Un IR tikai Paris iestades kam IR Valsts noteikts kvotu skaits. Un secinajums IR Tads vienkarsi jazzvana atrajiem jasaka ka IR slikti un tikai Ta var tikt bez rindas un maksas. Un interesanti ja bernam samaksaju 51 EUR cik tas izmaksas pieaugusajam.

S swizz 28.07.2016

Tā nu tas ir, par brīvu ir jāsēž un jāgaida kad būs iespēja. Teorētiski akūtiem pacientiem vienmēr atrodas vieta, tomēr Jūsu paniku var saprast.
Skarbi, bet novēlu lai veselība kļūst stipra, savādāk slimi un veci, kā jau parasti nevienam nav vajdzīgi.