Latvijas Valdība/ BKUS - Sistēmas upuris

Vakar manai meitai kurai ir tikai 2. G bērnu neirologs nozīmēja EEG miegā, ko veic Bkus.
Šodien zvanot uz Bkus (cerībā, ka tiks ātri uz šo procedūru par cik to drīkst nozīmēt tikai neirologs) man skaisti pateica, ka jūs varot tikt uz 27.12.18 + un tā būs gaidītāju rinda. Šodien ja, kas ir 24.07.18 tas nozīmē, ka jāgaida 5 mēneši un 3 dienas... Vienkārši super pie situācijas, ka bērnu attīstība notiek pa dienām nevis mēnešiem un kurš, tad kompensēs zaudējumus (šajā gadījumā manai meitai) ja kaut, kas būs tāds, ko var novērst jau tagad, bet par cik tik ilgi jāgaida, tad to vairs novērst nevarēs? !
...
Pēc visa šī rodās jautājumi,
1. Ko sargās tā saucamā armija kurai domā atvēlēt 2,5-3% no ikp? !
2. Kādu nākamo paaudzi gatavo latvijas valdība - invalīdus? ! Nespējniekus? ! Utml...
3. Vai tiešām beidzot nevar saprast prioritātes, ka galvenā ir veselība un tikai tad kaut kāda armija...
...
Nu nevar tā ņirgāties pa tiem cilvēkiem, kas vēl atrodās šajā valstī un tic, ka kaut, kas var mainīties uz labu...

Dainis 24.07.2018

Kārtējais činkstētājs, ja tik akūta problēma un jūs tas tā satrauc, iestātos maksas rindā, vai atrastu iespēju kur to var izdarīt ātrāk, pamēģiniet aiziet pie ārsta tajā pašā Anglijā tad jūs redzēsiet, kas ir tiešām s*dīga veselības aprūpes sistēma.

M Marcix Marchello 24.07.2018

1. šeit cik man zināms NAV Anglija
2. Anglija bērnus ņem ārpus kārtas
3. maksas rindā ?! Hmm varbūt Tu iedosi naudu tai maksas rindai jo cik zināms šādi izmeklējumi maksā sakot ar 65 un uz augšu EURO ...
4. Kur var izdarīt to ātrāk ?! Ja VIENĪGĀS VIETAS, KUR VEIC EEG MIEGĀ IR BKUS!

C critical thinker 24.07.2018

nē, Daini, par šo nu tiešām. zimbabvē tādus izmeklējumus varbūt vispār neveic, vai mums tāpēc jācenšas tai līdzināties?

Marcix, iemet gūglē eeg miegā, ir diamed, kaut kāds bērnu eeg centrs un vēl.tā nu tas ir, ja pamatotas aizdomas, nāksies maksāt. vai gaidīt 5 mēnešus

Dainis 24.07.2018

65 eur nav nekāda kosmiska summa es vēl saprastu ja runa ietu par kādām smagām slimībām kuras finansiāli reti kurš var atļauties. Neaizmirstiet, ka primāri par savu bērnu atbildīgs esat tikai jūs nevis valsts, lai cik skarbi tas izklausās, meklējiet iespējas nevis vainīgos.

Dainis 24.07.2018

critical thinker, Anglija bija domāts kā salīdzinājums, ka pat attīstītajās valstīs ar veselības aprūpes sistēmu viss ir paka*ā. Protams, ka mūsējā reizēm arī nekur neder, bet ar to arī ir jārēķinās, ka tuvākajā laikā nekas nemainīsies un bieži vien pat ne valdība pie tā ir vainīga, bet tieši lobiji kur katrs bīda savas intereses un ir ieinteresēti tikai likumu pakārtošanā zem sevis un savām interesēm.

A Alexa 25.07.2018

'Pēc jaunajām veselības reformām, arī maksas rindas nav mazākas.

и Иван Смирнов 24.07.2018

Согласен с очерерядями. Что бы сходить ребёнку к нейрологу и хирургу нужно ждать пол года. Мы идём к платному. Нейролог 39 евро. Хирург 30 евро. Зубной врач 60 евро. В следующем году будем по чекам возвращать. А не вернут все. Обратимся в ЕС суд.

Kolta 24.07.2018

Nebus armijas nebus Latvijas. Un tad latvieši nedabūs pat minimālāko medicīnisko palīdzību un kur nu vel ko citu. Padomājiet par to pirms rakstāt šādas sudzibas.

Facepаlm 24.07.2018

Kāda var būt armija valstij ar 1.5 milj iedzīvotājiem? No kā viņa aizstāvēsies? No Lietuvas vai Igaunijas?