Latvijas Republikas Veselības ministrija - Rindas pie med. speciālistiem

Kā tas nākas, ka man valsts rezidentam un nodokļu maksātājam, lai tiktu uz atkārtotu vizīti pēc traumas, pie traumatologa, kura nepieciešama pēc nedēļas, nav iespēja to iegūt par valsts kvotām? Kam tās valsts kvotas domātas? Vai man tagad jādzīvo divi mēneši uz zilās lapas ar ieģipsētu kāju, līdz tikšu pie valsts apmaksāta speciālista? Absurds! Kad beidzot sakārtos medicīnu, lai nodokļu maksātāji var pilnvērtīgi meklēt medicīnisko palīdzību? Citādi iznāk, maksājam nodokļus (ne mazus), bet pretī piga.

D

davfreim 11.05.2018

Tāda PSRS laiku loģika, ka viss cilvēkam pienākas, ja var tērēt telefonam, mašīnai, visādiem citiem sū.., tad kur problēma iztērēt 50Eur savai veselībai? Mums tā vērtību skala pavisam greiza, cilvēki pērk dārgus telefonus, auto, bet priekš veselības, kas ir pats dārgākais, ir žēl iztērēt kaut pārdesmit eiro.

D Dika003 12.05.2018

Mēs maksājam nodokļus un ne mazus, nevar būt tā, ka tas viss aiziet caurā kulē.