Latvijas Republikas Veselības ministrija - Necenzēti vārdi

Jelgavas Pilsētas Slimnīca - Punkcija

Gribetu sūdzēties par JPS par ārstu neirologu Aivaru Ļulēnu . Pēc viņa apskates izlēma taisīt punkciju , aizveda mani uz procedūras kabinetu kur visas tālākas šausmas notika . Es ka būdams cilvēks ar jūtam, savam iekšējam bailēm - nevarēju pareizi sālīkt muguru, jo sākusies bakstīšana ar pirkstu man mugura , bīdīšana gar sāniem . Ārsts kliedzot pasaukt masiņas palīga lai mani tur. Ārsts cīnījās ar manu smadzeņu kaulu , dura mani trīs vai četras reizes un rezultāta nedabūja analīzes . Bet trāpija kautkada nerva ka atduras tādas lielas sāpes kreisajā kāja, ka es saku just ka tūlīt pazaudēšu samaņu . Raudāju , teicu lai apstājas ka vairs nevēlos nekādas punkcijas , ko vins neņēma vērā . Tajā laika dzirdēju no viņa puses , sava puse daudz pārmetumu , necenzētus vārdus, nopsihojas nometa visu un aizgāja - ar vārdiem vediet vinu no kurienes atvedat . Ka var attiekties tā pret pacientu ? Es nekad neesu sūdzējusies , bet šitā attieksme sāp līdz sirds dziļumiem . Kad aizveda no kurienes atveda - uzņemšanas nodaļa pec 2-3 minūtēm saku just tos pašus dūrienus mugura , un kājas tirpšanu , kreisā kāja parādījas vispār pat līdz ne jutīgai vietai . Pēc 30 min man teica ka varu braukt mājas , bet arī piebilda ka jutīšu ka varu piecelties lai tad un braucu . Šodien es jutu tas pašas sāpes mugura , ka dur atkal ar adatu , kājas tirpst , kreisajā kāja ir ka uzkāpt nevaru , knapi pārvietojos lidz labierīcībai , šo rakstot man tek asaras ka mazam bērnam būdama sieviete kurai jau trīsdesmit gadi . Es domāju ka viss tas neaizies tālāk . Atkal cilvēki izlasīs , nekomentēs un viss tas paliks . Bet ārstu tāda attieksme nav pieņemama . Es nevarēju šoreiz noklusēt . Bet par tādu atieksmi man pat negribas maksāt slimnīcas rēķinu .

N Nikolaas 26.09.2017

Iesaku pamest valsti.

E [email protected] 26.09.2017

O jā, Ļuļēna kungs ir īpašs, gan vizuāli gan viņa attieksme.
Dotajā brīdī mēs izskatam iespēju iesniegt par viņu sūdzību un iespējams vērsties civiltiesā. Lūdz atsaucieties un dodiet arī savu vārdu, jo tas nav normāli. [slēpt]@gmail.com