www.sudzibas.lv Latvijas Republikas Valsts kontrole Kāpēc veikali produkti. Padārgu

Latvijas Republikas Valsts kontrole - Kāpēc veikali produkti. Padārgu

Nevar saprast, mēs dzīvojam Latvijā, produkti dārgi. Londona cilvēki labi dzīvojat. Alga 3000 euro mēnesi bet mums minimāla alga un veikala visu dārgāks. Apkure, elektrība, pa zeme un talāk. Kas notiek mūsu Latvija. Uz priekšu jauns nekas nebūs mūsu Latvija. Tikai slikti bus ka no 2009 līdz 2018 gada.

B

Dainis 12.03.2018

Arī šeit var godīgi strādājot nopelnīt šādu algu, vienkārši pastiprināti jākustina tā vieta kura turas uz jūsu pleciem, Vismaz spriežot pēc jūsu rakstības anglijā sēnes lasītu, par 6 mārciņām stundā un dzīvotu lopu vagoniņos, tā kā nemaz trik saulaina nākotne tur mūsu ''bezģeļņikiem'' nespīd.

V VTTsgsh 13.03.2018

Ja? protams var 3000 nopelnit Latvijā parastam darbiniekam? ja stradat 24/7, tad var but.
Un pareizi bezģeļņiki lasa senes un dzivo vagoniņos.Bet normali cilveki, zin valodas un dzivo tur bez problemam, jo ja tu esi labs darbinieks un zin valodu, tu visur esi vajadzigs, bet pie mums nav vajadzigi tadi.

STUKACHS 13.03.2018

BINGO! Viens prātīgs komentārs!

A Azik99 12.03.2018

Kuriem ar prātu pašvaki, tiem ne šeit, ne UK, ne kur citur nopietnu darīt nav ko un neviens viņus nekur negaida. Tiem, kuri dzīvo savā (atkārtoju SAVĀ) īpašumā tai pašā UK un alga ir minētie 3k, tiem arī galva ir pareizā vietā un tāds darbodamies šeit, arī to pašu pelnītu un dzīvotu vēl labākā īpašumā, jo tas te ir salīdzinoši lēts.
Esmu atskatījies uz tiem pamatskolu knapi beigušajiem, kuri nejēdz nevienu domu gramatiski izrunāt, viņš man tagad stāstīs cik te ir slikti un tur kaut kur ir "kruta" - dzīvot būrī, darīt melno darbu, pusi no nopelnītā turpat nodzert... pēc laika atkulties atpakaļ uz šejieni, salasīt kredītus un atkal braukt prom aiz robežas. Man tāds darbinieks nekad nebūs vajadzīgs un arī nevienam citam, ja vien nav kādas īpašas, specifiskas prasmes, bet arī jāskatās kā uzvedas un kā strādā.

STUKACHS 13.03.2018

Drīz tev noderēs jebkurš darbinieks, tikai pacietību! Ja pats tikai neaizlaidīsies uz UK...Ha, ha...

STUKACHS 13.03.2018

Ja esi tik veiksmīgs un gudris biznesmenis ceru ka nodokļus neslēp? Daudzi šadu rīcību jauc ar gudrību, minimumu uz rokām pārējo aploksnē. Mans darba devējs arī piekopj kaut ko līdzīgu.

Pacco_al 12.03.2018

Atbildot pēc būtības - Tāda nu ir tā "brīvība un neatkarība" latviešu stilā. Neko nedrīkst regulēt, jo tirgus visu pat noregulēs. Te arī ir rezultāts, plus vēl komersantu un valsts alkatība. Jo visi grib braukāt lepnās mašīnās un atvaļinājumu pavadīt siltās zemēs. Bet kādam taču par to ir jāsamaksā. Lūdz arī rezultāts.
Es vispār uzskatu, ka Latvijai Pasaules kārtībā ir atvēlēta trešo valstu loma, tikai neviens par to skaļi nesaka, bet visi pasākumi un darbi pierāda to, ka uz to lēnām bīdās.

K kreditorsPG 12.03.2018

Latvijā cilvēki uzskata, ka Valstij ir jānodrošina xxx pakalpojumi. Tā xxx vietā liec visu, ko parasti sagaida: veslības aprūpi, izglītību, soc. pabalstus, drošību, ceļus, utt.
Ko Latvijā cilvēki negrib saprast - to visu nodrošina nevis Valsts, bet gan to visu nodrošina Valsts iedzīvotāji, maksājot nodokļus. Ja daļa iedzīvotāju Valsti apzog - nodokļus nemaksā, bet turpina izmantot visus pakalpojumus, nu tad tā ir kā ir ar to kvalitāti. Matemātika ir pavisam vienkārša, tikai lielākai daļai nepatīk, jo tad nevar rādīt ar pirkstu un vainot Valdību, ierēdņus, Valsti, utt.

STUKACHS 13.03.2018

Tieši tā, valstij ir jānodrošina xxx pakalpojumi. Diez kāda primārā iemesla dēļ pastāv valsts. Valsts pastāv lai varētu nodrošināt savu pilsoņu drošību, kārtību un primārās vajadzības. (Darbs, veselības aprūpe, pensijas un tt..). Lai to visu varētu finansēt valsts no iedzīvotājiem ietur samaksu nodokļu veidā. Un nevajag attaisnot valdību un ierēdņus ka viņi to izlaupa! Pazūd miljoni - neviens tos nespēj atrast. Izputina bankas - vainīgo nav. Kādus likumus pieņēmuši lai sevi noturētu valdības krēslos! Ar šādu attieksmi turpinot, gara acīm redzu drūmu nākotni pēc 10 gadiem Latvijā!

K kreditorsPG 27.03.2018

Stukachs. Par to Valsti. Un tiem pakalpojumiem.
Valsts iedzīvotāji ir tie, kas "samet" naudiņu - maksā nodokļus, lai Valstī tiktu nodrošināti viņiem (iedzīvotājiem) nepieciešamie pakalpojumi. Nu tie visi ko Tu jau uzskaitīji. Tie pakalpojumi ir pieejami tik lielā apjomā, cik daudz naudiņas (nodokļu) ir tajā kopējā iedzīvotāju kasē, ko sauc par Valsts budžetu. Tā nav mistiska Valsts nauda - tā ir Valsts iedzīvotāju kopīga nauda, kas paredzēta konkrētu, visiem iedzīvotājiem būtisku un svarīgu mērķi realizācijai. Ja naudas ir daudz - pakalpojumu līmeni var celt augstu. Ja nav naudiņas - nu, ja daudzi iedzīvotāji pārējos apzog - nemaksā nodokļus, nu tad, vai nu pakalpojums paliek mazāk vērtīgs/kvalitatīvs, vai arī tiem, kas maksā nodokļus (samet naudiņu kopējā kasē), tiem ir jāmaksā vēl vairāk! Arī, lai nosegtu iepriekš uzsāktos pasākumus (modernizācija, iekārtu iegāde, utt - viss kam piesaistīts finansējums uz konkrētu periodu)

Tad to naudasmaku - to, kas pieder visiem iedzīvotājiem - to uzrauga un ar to rīkojas jeb saimnieko cilvēki, līdzpisoņi, kuriem IEDZĪVOTĀJI uztic to darīt - ievēl Valdībā, pašvaldībā, utt.
Zini, redzot, cik cītīgi un nemainīgi, jau gadu desmitus, Latvijas iedzīvotāji balso par ZZS, NA/TB/LNNK, - droši var pieņemt, ka iedzīvotāji ir apmierināti ar to, kas notiek.
Rīgā, piemēram, jau trešo reizi Iedzīvotāji savas balsis atdod Saskaņai, kas kopš 2009 gada vēlēšanās startē ar vienu un to pašu programmu jeb rīcības plānu, no kura, pieņemu, pat 5% JOPROJĀM nav izpildījuši, un katru reizi pirms vēlēšanām sola darīt to pašu, visu iesākto... tas ir, nedarīt neko?! Un iedzīvotāji balso. Tātad apmierināti, un viss ir labi!

Nav jāmeklē vainīgais. Vainīgais ir pati Latvijas tauta, Paši Latvijas iedzīvotāji. Vainīgi gan ar to, ka ir tik iecietīgi pret nodokļu nemaksātājiem - pārējo iedzīvotāju apzadzējiem, gan par to, ka ievēl vienus un tos pašus *irsējus, kas gadiem ilgi nedara to, ko no viņiem sagaida iedīvotāji.

K kreditorsPG 12.03.2018

Plika dir&ana! Londonā cilvēks ar 3000 mārciņām labi dzīvo? Nopietni? Šito var stāstīt tiem, kas nav paši bijuši un padzīvojuši Londonā.

N Nabaga Joriks 13.03.2018

Mums ar tām cenām vispār kaut kāds juceklis! Maksimā Borjomi minerālūdens 0.97eur ! Aizbraucu uz vairumtirzniecības veikalu PROMO tur Borjomi 1.39eur )))

V VTTsgsh 13.03.2018

Cik veikalus PROMO ir Latvijā?Un cik Maximas? Vai nav vel skaidrs par cenam?

A anse22 13.03.2018

ko sudzaties! pashi sev tadu valsti izvelejaties ar tadu valdibu, ja gribat ko mainit tad jadara nevis gudri jaraksta te!

STUKACHS 13.03.2018

Beidz tukši muldēt un uzraksti konkrēti kādus pasākumus veikt. Rodas iespaids ka tikai spamot vien proti!

N Nabaga Joriks 13.03.2018

Pa pašu tēmu tikai diez kāpēc aizbraukušie uz Angliju, Īriju parasti vēl ar 2-3 svešiem cilvēkiem īrē dzīvokļus vai māju(dalot īres maksu uz pusēm) un brauc atpakaļ uz Latviju ārstēties , labot zobus jo nevar sev to atļauties Lielbritānijā bet palikušie dzīvot Latvijā dzīvo paši savās mājās ,paši maksā īri un nekur nebrauc ārpus Latvijas zobus ārstēt (jo tur lētāk)! Izskatās ka tās pasaciņas par to ka Latvijā dzīve iet uz grunti sacer tie kas aizbrauca un paši grib sevi pārliecināt ka pareizi izdarīja))

STUKACHS 13.03.2018

Ja tur ir tik sūdīgi, kāpēc viņi neatgriežas? Runājot par stomotoloģiju, zoba sablombēšana Latvijā maksā 90 Eur. Pat manai nepilngadīgajai meitai par zoba izraušanu bija jāmaksā. (bērniem medicīna Latvijā par velti).

STUKACHS 13.03.2018

Pie mums viss kā vienmēr ir labi. Strādnieki strādā pa valstī izrēķināto vidējo 980 Eur algu. Tikai es kā iidiņš no slinkuma un bezdarbības strādāju bodē 210 darba stundas pa 382.70 uz rokām. Nav pamata čīkstēšanai un jāceņšas kļūt gudram veiksminiekam un problēmas pašas no sevis atrisināsies. Bet lielākā daļa Latvijas iedzīvotāji kuri jūtas pastulbi un neveiksminieki turpiniet no šīs valsts izbraukt. Pēc 10 gadiem arī šīs valsts pašapmierinātie un laimīgie gudrīši sāks čīkstēt, nebūs tak kas tiem bagātību vairo. Manas trīs meitas un brālis dzīvo Anglijā, neviens no viņiem netaisās atgriezties šai valstī. Pat ciemos uz šejieni brauc nelabprāt kur nu vēl pie ārstiem. Ziniet kāpēc? Tāpēc ka Latvijas valdība strādā priekš sava ne kopīgā labuma!

д Джонни 17.03.2018

Объяснение этому одно - независимость всегда стоит очень дорого! Чем меньше в Латвии будет людей, а их будет тем меньше, чем больше всех будут лавить латышским языком и закостенелым номенклатурно-хуторским управлением, тем выше будут налоги, цены, тарифы! Примите это как неизбежность. Это государство не создавалось для того, чтобы работать и развиваться. Оно создавалось небольшой организованной преступной группировкой ради собственной наживы и выгоды, путём разграбления доставшегося им в наследство от ЛССР и в дальнейшем - путём рэкета и вымогательства местного покорного населени; путём "освоения" денег Еврофондов, которые выделялись на новые производства - они так и не были построены; а также - путём освоения средств на милитаризацию, выделяемых США на укрепление своего восточного рубежа НАТО. Эта страна напоминает карточный домик, пока он стоит, всё кажется изумительно красивым и стабильным, но стоит выдернуть одну карту с самого низа - и он довольно быстро сложится в одну плоскость. Осталось подождать пару лет, скоро это произойдёт!