www.sudzibas.lv Latvijas Radio 1 par zinu diktoriem

Latvijas Radio 1 - par zinu diktoriem

man ir sudziba, var teikt ieteikums, par latvijas radio zinu diktoru Ati Žagaru.lieta ir tada, vins tik loti atri lasa zinas, ka cittreiz ir gruti saprast vina teikto domu, izprast tikko klausito.vareju jau nedaudz lenak lasit, piemeram, Sandra Glazupa ir prieks klausities, tik saprotami, mierigi, profesionali, cepuri nost.paldies.

V

R rt 14.07.2008

Piem man patik Baiba Shaberte ari prieks klausities. Paldies.

K Krotow 04.11.2008

Ja, ar lasīšanu viņi cenšas, cik jaudas :)))) Varētu to darīt uz pusi lēnāk, būtu vieglak saprast visiem. Taču pie LR1 daudz vairāk kretinē viņu vēlme visu piebāzt ar mūziku. Nu sakiet, kāda piiii pēc rīta raidījumos pēc katrām 10-15 min par visu varu jāliek dziesmas? Klausos taču raidījumu, man nevajag to fona pavadījumu.

L Ligux 04.11.2008

nu, man preteji - jo vairak muzikas no ritiem, jo labak. citadi klausos etera balsis un kavejos..:D

K Krotow 04.11.2008

Tad tev tiešais ceļš uz Super FM ;) Bet muzons no rītiem LR1 100% ir par daudz.

J Jānis 11.07.2009

Es jau labu laiku Latvijas radio raidījumus klausos tikai internetā no viņu arhīva ierakstiem. Tad var dziesmas izmest ārā un vienkārši netērēt laiku, klausoties kārtējo bum-bum-bum. Datorā var arī uzlikt kādu programmu, kas skaņu ieraksta, un pēc tam attiecīgo raidījumu noklausīties mp3 atskaņotājā, kad ir kaut kur jābrauc vai jāskrien, bet ausis ir brīvas. Man šķiet, ka tas ir daudz racionālāk, jo tad var izvēlēties tieši tādu saturu, kāds tev interesē, un arī klausīties tieši tad, kad ir kāds brīvs brīdis. Mūzikas radio stacijām manuprāt nav nākotnes, jo katrs pats sev var izveidot sev daudz tīkamāku mūzikas ierakstu arhīvu un klausīties līdz nemaņai. Tas gan prasa zināmu piepūli, bet ir tā vērts.

Mamma 11.07.2009

Nu nesaki viss taa lauku cilveekam radio ir ljooti svariigs. Galvenais informacijas avots. Protams ir svariga ari laba muuzika labam garastavoklim. Radio var visur panjemt liidzi mezaa, uz lauka vai maajas darbus apdarot.

M martins Gatis 22.02.2016

iet runa par fona muziku kautko uzslikt fona ta paklausities kas kur noticis pastasta kadu joku jo jadzivo ka ir realaja pasaule kautkads vismaz prieks kad kautko paststa var no rita pasmieties lai varetu uzsakt domat ka stradat un ja gribi kautko jaunu uzzinat nem roka internetu var jeb kurs atlauties netu un ja kas kautkas nav saprotams kads nopietns jautajums jaiet uz beztabu jo tas ir saistits ar valsti tur tikai var uzzinat kautko tadu kas cilvekam nepeciesams jo tie Latvijas radio daudz melo

L LatvijasRadio 01.12.2011

Sveiki!

Latvijas Radio Tevi aicina . Latvieši, būsim vienoti!

Es Tev varu ieteikt pievienoties foršai latviskai domu biedru grupiņai "" Sirdslietu aģentūra""

Dalies pieredzē ar citiem latviešiem par mīlestību, attiecībām, sirdslietām.

Lūdzu, grupas links:

Lūdzu, pievienojies grupiņai

Ja gribēsi, varēsi tur būt par administrātorīti!

G gaca101 19.04.2015

šitiem gudrisiem nekad nenoticesu ko vini tur muld visu dienu un dziesmas spele kas ir galigi izsgajusas no pacietibas nevaru paklausities un vel kautkadas dziesmas kas ir izsgajusas no modes lasbrit kura gada mes dzivojam es te neko nesaprotu kas tadu murgu vareja atlauties

SUDZIBAS RAKSTAM

S senes45 26.10.2015

katik ne ta jus vinus atbastast apsveicu ! vini nekas nau un nebus ta vins ir nu es labak klausos skonto kur pasaka kas noticis pasaule kas jauns vai ir kadi sarezgijumu uz cela vai ir sastregumi un to LR 1 nekad nepateiks avo kad te naks tie teroristi vo tad vini vares pamuldet ka atkal izsdzivot kapec jo seit Latvija ir pietiekami gudri seit ir cilveki bet nevis no LR1 domajiet pasi kas jus esat ? un vis man pilnigi pietiek un man neitrese si kultura un maksla un sazin ko vel tur muld jo tas nau reali dienu dienam un stulbi izsklausas ka labak dzivot jebkurs cilveks velas labi dzivot bet ne so radio klausoties !! LATVIJAS RADIO 1 !! viniem iedod papira lapas kaudzi un muld visu dienu labrit ja vini tik labi zinatu no ka sastav kadas tehnologijas lai es viniem noticetu ko vini tur sastasta tur jabut nezcik stulbam cilvekam lai klausitos so te atgredatu

izsklausas ta kad kads nemak kads dzivot bez sitiem te tipiem !

!!! MES DZOVIJAM JAUNA LAIKA NAU TIK NOVECOJUSI SI LAIKA SISTEMA KA JAKLAUSAS SIS TE !!!

M martins Gatis 22.02.2016

ja jus nesaprotat par ko iet runa kapec ir jaraksta sudziba luk tapec ka jus vairs nesat realaja pasaule dzovojat kautkur gaisa ar putniem un visam muzikam pa makoniem cik skaista dziesma es vairs nespeju ..... un kautkur citur. un sito klausas veci cilveki taka man lidz vecumam ir talu vajag kautko tadu kas tev izsmainis nakotni neka muzigi klausoties sos te padomajiet pasi vienalga cilveks klust gudraks ar laiku un daudz neko nevar tur uzzinat internts ir pilns par pilnu vairak ka vajag