www.sudzibas.lv Latvijas prece izvēlies vietējo preci

Latvijas prece - izvēlies vietējo preci

Ja gribiet, lai mūsu valstsir konkurētspējīgāka, atbalstiet vietējos ražotājus. Kā šeit var būt labas darba vietas, ja pie vienādas cenasbieži nesaprotamu apstākļu dēļ atbalstām leišu biznesu, pērkot viņu produktus...

B Beril 05.03.2011

Tikai nevajag. Nesaprotu kāpēc Latvijā ražotā produkcija 98% gadījumu ir dārgāka. Kāpēc lēto saldējumu, krējumu un citas lietas nevar saražot Latvijā? Ja paskatās uz dažām precēm, kas piemēram ir ražotas priekš Rimi pēc pasūtījuma, tas viss nāk no Lietuvas.
Aii.. negribās daudz un gari rakstīt, bet paši esam vainīgi.

L LelleBezMatiem 05.03.2011

Latvijas preces ir dārgākas tapēc, ka lielākoties latvieši vēl nav iemācījušies ražot tādus mākslīgus lētus sūdus kā poļi vai leiši :p

T ToLellebezmatiem 05.03.2011

Toties lielākā daļa gaļas un piena pārstrādes uzņēmumu pieder ārzemniekiem, piemēram leišiem pieder gandrīz visi Latvijā esošie piena kombināti.Toties viņiem valsts atbalsta ražotājus, nevis kā pie mums, liek ar katru gadu lielākus nodokļus.Arī ES atbalsts zemniekiem Lietuvā un Polijā ir krietni lielāks nekā pie mums.Mūsu lielsaimnieku ražotā produkcija praktiski neatšķiras no citu valstu produkcijas, bet bioloģisko zemnieku produkcijas pie mums praktiski nav.

R Rulle 05.03.2011

Vai, vai, stradasim lidz 70 gadiem, tikai kur ?

T ToRulle 05.03.2011

Vajag strādāt pa kluso, nemaksājot nodokļus, jo tāpat līdz 70 gadiem nenodzīvosim.Es pie šāda secinājuma nonācu pirms vairāk nekā 10 gadiem, kad biju spiests strādāt par grašiem.Toties tagad var vienoties par samaksu, kura apmierina abas puses, nevis pazemoties kādu Šmaucēju priekšā.Saņemot minimālo algu pēc pastāvošajiem likumiem sociālā pensija garantēta.