I inga 23.01.2004

Pilnīgas mulkības!!!Nevajag iet māc;ities uz stulbo koeldzu,kur mācās visi,kas citur nekur nav tikuši.Tur taču visi pilnīgi idiņi.mana drauzdene macas publiskajas tiesības,nu,jau 4.kursa un vinai loti patik!

M Mimi 02.06.2004

Pilnīgi piekrītu - nevajag iet uz koledžu, bet uz Publiskajām tiesībām, vislabāk - neklātienē, jo dienas nodaļā ir neiespējami strādāt pilnas slodzes darbu. Koledžā vairs nav tie labie pasniedzēi, kas bija agrāk, 90. gadu sākumā.

K Kristine 06.09.2004

Latvijas Policijas akademija ir loti laba izglitibas iestade! Pati personigi macos Publiskas tiesibas un esmu ar to loti apmierinata!

D Dana 14.07.2006

bet es domaju ka labi iet uz policijas akademiju tas ir forši!

S Sergejs 30.07.2006

LPA ir vienīga augstskola Latvijā, kur 1.līmeņa augstāko izglītību un tad 2.līmeņa var iegūt prakstiski ja tev nav naudas kabatā, bet tas ka tur pietiek idiotu ir uzņemšanas komisijas problēmas

S Sergejs 30.07.2006

Aizmirsu vēl pateikt, ka tiem kas vēlētos tur iestāties painteresētos kur strādā LPA absolventi pašlaik un tad jums vēlēšanas iekļūt studentu pulkā gan palielinātos,tas nav tas muļkīgai LU, vai TURIBA, kur juridiska izglītība ir šausmīgi politizēta un gatavo nākamos politika zombijus

I Irina 11.08.2008

Pati mācos LPA Publisko tiesību nodaļā, man palika pedējais gads un kaut ko tādu, ka uzreiz radīsies problēmas, dzirdu pirmo reizi!Problēmas uzreiz rodās tikai pilnīgiem neveiksminiekiem un nav starpības kurā augstskolā mācās.
Piekrītu tiem komentāriem, ka LPA juridiskā izglītība ir daudz labāka nekā LU.

R Rihards 12.08.2008

Es gan pēdejam apgalvojumam nepiekrītu!

K ksenija 12.01.2009

LU labāks - pats macos...

N Natalja 12.01.2009

LPA nav ko darit!tur naudas ka4esana, to izglitibu pie dirsas var, LPA bija teicama izglitiba 90.gados, tagad ta izglitiba nav verts, ipasi tagad macoties neklatiene...

I Ineta 12.01.2009

Nu nepiekrītu gan pēdējam komentāram pati pabeidzu pirms gada šo mācību iestādi Publikso tiesību nodaļā. Protams tur ir daži nekompetenti pasniedzēji, bet runājot vispārīgi ir ļoti daudz arī patiešām labu speciālistu, kas tik tiešām māk iemācīt, ja protams pats neesi galīgais dunduks un nesēdi lekcijās, lai tikai iegūtu papīreli par augstāko! Ir jāmācās un jāpierāda sevi nevis ierodoties uz vienu semināru gadā nolamāt visu mācību iestādi par to ka tevi nepielaiž pie eksāmena. Ejot mācīties uz šo iestādi ir jāsaprot, ka tajā ļoti daudzi pasniedzēji ir vecā kaluma plus vēl pus mūžu nostrādājuši policijā un tas ir redzams viņu attieksmē viņi paši ir pieraduši pie disciplīnas un arī prasa to no apkārtējiem, ja pieņem to tad viss kārtībā ja nē tad labāk uz LU vai Turību vai BSA!!!

Z zane 22.05.2009

jā, tā policejiskā attieksme un dzīvesstils nogalina. kopumā pati izglītība nav slikta. Nepiekrītu tiem, kas salīdzina - kura izglītība ir labāka LPA vai LU, jo abas šīs izglītības uzskatu par vislabākajām LV, taču katrai ir sava ievirze. LU tomēr ir progresīvāka un vērsta uz lielākiem panākumiem, te tiek spēkēta veiksmes spēle - kā paveiksies, bet uz visu banku. LPA - vairāk stabila un noteikta izglītība, pārdomāti tiek veidota kajera. Tādas manas domas. Pamācoties abos - LPA un LU ir sakrājies, tāpēc radusies vēlme ar kādu padalīties. Pati ar interesi palasu citu viedokli.