Latvijas Pensionāru Federācija - Muļķīga apjoma pensijas!

Šī organizācija darbojas ar cēlu mērķi - cilvēka cienīgas vecumdienas. Reālā situācija ir tāda, ka tur strādā paši pensionāri. Ir viens otrs jaunāks, bet neviens jaunietis.

Organizācija nodarbojas ar pensiju indeksāciju. Pensijas tiek indeksētas divas reizes gadā. Summa ir neatbilstoša inflācijai. Bet avots ir mana alga! Un ne tikai manējā bet vēl 4.9x strādājošo algas uz 1.0x senioru. Nu un te parādās loģika, kāpēc nekas jau gadiem nesanāk.

Pensijai kad es būšu tajos gados.. Nezinu cik. Bet mūsdienās ar minimālo algu latvijā cilvēki knapinās. Es saņemu 1.2x minimālās algas no kā 18% aiziet pvn, 23% iin. Un pie tā ir vainojamas pielietotās metodes. Latvijā cilvēka cienīga pensija šobrīd būtu 1000 eiro (pārtikai, īrei, rēķiniem, izklaidei) - tā ir pensijas grīda tikai uz doto brīdi.

Metodes kuras tiek lietotas. Ir nodokļu budžets. Tas ir vienīgais pensiju avots. Šī stratēģija ir nākusi no aizvēstures. Tagad ir 21. Gadsimts. Mākslīgā intelekta tehnoloģijas prasa apgreIdus!

Bet jūs pat neesat mēģinājuši situāciju vispār risināt. Vienīgasi ko spējat ir - lielākas pensijas, mazākus nodokļus. Jums ir tik liela kontrole; izmantojiet to pieprasot valdībai deflāciju līdz 2001. Gada līmenim. Ziniet ko, es palīdzēšu.

========> https://ieej.lv/nabadzibApeticija