Latvijas pasta pakomāti - Slikts serviss

Ja ir cita iespēja neiesaku izmantot Latvijas pasta pakomatus, ar viņiem vienas problēmas, tad bieži neatveras durvis pakomata, kad esi veicis samaksu, protams tad zvani uz viņu noradīto maksas tālruni un gaidi kad atvērs attālināti, reiz saņemu citam cilvēkam domātu sūtījumu, sūtīju pats atveras durvis tur jau paciņa priekša? !:) ) vakar gribēju nosūtīt paku akropoles pakomatā, nekā pakomats atrodas iekštelpā koridora un pie tā akropoles apsargi nelaiž klāt? ! Nepārdomāti no Latvijas pasta puses, omnivas, dpd, pakomati atrodas ārpuse un ir pieejami 24 stundas dienā. Ar pasta pakomatiem ir kā ar krievu ruleti nekad nezini vai izdosies aizsūtīt: (iepriekš akropole bija lielāks pakomāts, lasīju ka lielījās ka attīstoties un modernizējoties, rezultāts uzlika mazāku pakomatu, kam regulāri problēmas:) )

Juliaana 02.01.2021

Man nepatīk šie pakomāti, tik tiešām viņi mēdz neatverties, bet jau sen izmantoju tikai omnivu vai dpd.