Latvijas Pasta nodaļa Valdlaučos - Neprofesionāla apkalpošana

Latvijas Pasta Valdlauču nodaļas apkalpojošais personāls ir pilnīgi nekompetents uzziņu sniegšanā un neiecietīgi pilda savus tiešos pienākumus - klientu apkalpošanu.
Tuvu pensijas vecumu sasniegušās kundzes neprot elementāras darbības, kuras jebkurā citā LP nodaļā veic bez aizķeršanās, kā arī nepārzina Pasta noteikumus, kā rezultātā klientam bieži vien nākas doties uz citu pasta nodaļu, lai, piemēram, ierakstītu vēstuli.
Arī pasta nodaļas darba laiks ir līdz aptuveni diviem/trijiem dienā, kas liek secināt, ka pasta nodaļu prātīgākais būtu slēgt.

J

I Ieva 30.07.2009

Pilnīgi piekrītu. Pati dzīvoju Valdlaučos un esmu spiesta iet uz šo pasta nodaļu. Vienu reizi man bija stunda jāstāv rindā, jo bija tikai viena darbiniece, kas "strādāja" (tur bija vēl divas, kuras paziņoja, ka nav viņu darba laiks) - atnāca puisis, kuram bija steidzami jānosūta vēstules, tā šī tantiņa pameta savu darba vietu un devās uz mazo blakus telpu, lai tiktu galā ar šīm vēstulēm. Rinda bija kādi 4 cilvēki. Tā mēs nostāvējām kādas 50 minūtes līdz šī beidzot atsāka darbu.

E Evita 28.09.2009

Arī pilnībā piekrītu - esmu saskārusies šajā pasta nodaļā gan ar garajām rindām, pilnīgi "dīvaino" darba laiku", gan ar darbinieku nekompetenci un pilnīgu, elementāru pieklājības trūkumu, tādēļ iespēju robežās cenšos izvairīties no šīs pasta nodaļas pakalpojumiem.