Latvijas pasta nodaļa Salaspilī - Apkalpošana

Ceturtdienas vakarā devos izņemt savu sūtījumu Salaspils pasta nodaļā Skolas ielā 5.Rindā bija kādi septiņi cilvēki un visu laiku nāca vēl klāt.Apkalpoja tikai viena darbiniece,bet otra - I.Pavlova demonstratīvi darbojās ar kaut kādu paciņu un vēstuļu svēršanu.Saprotu,ka arī tas ir viņu darbs,bet ne jau tad,kad rinda sniedzas līdz pat ārdurvīmun cilveki pēc darba arī ir noguruši!Kad viņa bija pabeigusi savu darbošanos(tā kā es atrados tieši iepretim viņas darba vietai),tad tika "atvērta" pieeja un es taisnā ceļā devos pie viņas.Tajā brīdi aiz manis atskanēja skaļa, sašutusi balss krievu valodā no sievietes ,kura stāvēja pāris cilvēkus man priekšā "iepriekšējā" rindā! Tad I.Pavlova ATTEICĀS mani apkalpot,paziņojot,ka visus apkalpo RINDAS KĀRTĪBĀ.
Ja lielveikalā atver blakus kasi,tad neviens necenšas pieklājīgi pagaidīt,kamēr tiks apkalpoti pircēji iepriekšējās "rindas kārtībā". Vai pastā ir cita kārtība?
Būtu pateicīga,ja Latvijas pasts atbildētu uz manu jautājumu un skaidrojumu par apkalpošanas "kārtību" pasta nodaļās.
Ar cieņu Valda K.

K

V Viktorija Melnace 07.04.2014

"Šeit es saskatu manu - kā latvietes diskrimināciju balstoties uz to "kam skaļāka balss" un pēc nacionalitātes."
Pie ka te vispar nacionalitate, ja tu gribi ielist kasee bez rindas, es tevi angliski pat nosaukatu, ja tev vieglak paliks!nav ko list pirms rindas-visi staav gaida(tev viss vairaak vajag?)
Salaspils pasta straada loti atsaucigi darbinieki un pieklajiigi!es tur biezi sanemju pasta sutijumus, un nekadas sudzibas pret pasta darbiniecem man nav!

Latviešu tautas 07.04.2014

Vēlētos uzzināt vai ir iespēja šai darbiniecei izteikt aizrādījumu vai ieteikt meklēt citu darba vietu? - - - Jus ar mieru vinu aizvietot? Ak maksa tur pamaz... TAD PADAUDZ NEMULDI!

G GenrihM 08.04.2014

Много лет сотрудничаю с Latvijas Pasts никаких нариканий и замечаний по отношению к сотрудникам нет! Причем тут этнические соображения, надо понимать что работать с пенсионерами по 11 часов в день нелегкий труд, сам лично стоял в очереди по 30 минут пару раз почти доходило до драки, и почти каждый 3 раз ужасаюсь в каких условиях работают девушки ( запах мочи, мат и угрозы ) !!! Ира очень ответственный сотрудник!!! и я никогда неповерю что она просто так будет взвешивать какие-то конвертики! так что довайте уважать друг друга и будет у вас счастье :)

M Marisja 08.04.2014

Валда- ну как можно быть таким злым человеком! Полить грязью сотрудника, который просто выполняет свою работу. Я являюсь постоянным клиентом Latvijas Pasts в Саласспилсе и точно так же как и вы стою в очередях. И отношусь с пониманием и терпением. И могу вас заверить, что никакой дискриминации там нет!!! Ирина очень вежливый сотрудник почты и всегда быстро выполняет свою работу. Очереди есть везде и в Максиме, и в Рими и в гос. учреждениях . Давайте будем относиться с пониманием к чужому труду!

L lanaS 08.04.2014

Являюсь постоянным клиентом Latvijas Pasts в Саласпилсе...Все работники, в том числе и Ирина Павлова всегда доброжилательно и с пониманием относятся к клиентам...вежливы и приветливы. И все, что Вы здесь написали...уважаемая Valda K. полнейший абсурд и бред...Следите лучше за своим поведением в общественных местах.