www.sudzibas.lv Latvijas pasta adrešu programma Adrešu programmas nepilnība

Latvijas pasta adrešu programma - Adrešu programmas nepilnība

Jau kuro gadu nevaram normāli internetā pasūtīt žurnālus un avīzes, jo joprojām neesam
Latvijas pasta adrešu reģistrā. Mēģinot pasūtīt izdevumus interneta programmā, ierakstīt pareizo adresi nav iespējams. Ogres Dārziņos pastāvīgi dzīvo vairāk kā 100 mājās, bet Pasta bāze piedāvā tikai pāris adreses. Ogres Dārziņus apkalpo Ogres 5001 pasta nodaļa, nevis Ogresgala 5041 nodaļa, kā tas tiek pāradresēts pieminot Ogresgala pagastu! Gadi iet, bet tas bardaks (nu nav piemērotāka vārda) turpinās. Lūdzu Latvijas pastu vismaz noņemt to totālo automatizāciju programmā, jo tā ir programmētāju bērnišķība, kas nekad nav pie laba gala novedusi. Izskatās, ka tas tiek darīts speciāli, lai cilvēki brauc uz pastu, stāv garās rindās pastā un maksā Ls 0, 41 par katru pasūtīto izdevumu. Tāds bizness...

Komentāri (2)

E es 16.10.2010

krapnieki

J Juris 25.10.2010

LATVIJAS PASTS SAGRAUJ JEBKĀDAS CILVĒKCIENĪGAS ATTIECĪBAS AR SAVIEM KLIENTIEM.Pasta vadības attieksme pret saviem darbiniekiem parāda, ka cilvēks ir tukša vieta, līdz ar to arī klienta vērtība ir niecīga.Pilnīgi tika ignorēta pastnieku iebilde par to, ka apkalpes zonu un pasta indeksu maiņa nesīs graujošas sekas, rezultāts ir redzams un rada cilvēkiem lielus materiālus un morālus zaudējumus, bet pasta vadība vaino pastniekus nekompetencē.Pastnieki vairāku gadu garumā veica smagu darbu, lai apzinātu savā apkalpes zonā dzīvojošos klientus, precizētu adreses, lai kvalitatīvi veiktu savu pastnieka darbu, tagad īsā laika sprīdī viss ir pārveidots un pastnieks- ir vainīgs, ka klienti ir neapmierināti.Es negribu teikt, ka pastnieks nekad nekļūdās, bet latvijas pasta vadības pielāgotā vaina pārsniedz jebkuras saprāta robežas.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes