www.sudzibas.lv Latvijas pārtikas ražotājs Krāpšana, Slikts serviss,Diskriminācija..

AtrisinātaLatvijas pārtikas ražotājs - Krāpšana, Slikts serviss,Diskriminācija..

"Latvijas Pārtikas Ražotājs" Reg: Nr: 40103325950, Stopiņu Nov. , Rumbula, Stūraiņu Iela 6, Lv-2119
Nekad neejiet strādāt uz šo iestādi, brīnums ka esmu pirmais ka raksta par šo uzņēmumu, ir apkrāpti vairāki cilvēki, kas tur ir strādājuši, laikam viņiem pat uz tādiem kropļiem rokas neceļas...
Tātad darba pārunās piestāsta pilnas ausis cik ir labu un burvīgi, bet izrādās ka tā nav garas stundas nenoteiktas, līgumu dabūn tikai pēc 2 nedēļām kur secini ka līgums ir pilnīgs mēsls, kurš ir sastādīts tikai un vienīgi uz krāpšanas pamata nodokļu nemaksāšanas un darbinieka iešanas prom rezulātā, lai var apist. Ļoti daudzi nostrādājot saņemot oficiālo daļu ir šokā un vienkārši neierodas uz darbu, jo nevienam sākumā pat nepasaka ka ir arī otra daļa, aploksne. Un tagad par galveno vadītāju un apisēju, kropli, sūdu, invalīdu, laikam dzīvi viņu jau ne reizi ir sodījusi par krāpniecību un. Andris freimanis komercdirektors ar kustības traucējumiem, jo apisējus dzīve soda tādus kropļus. Talrunis +37129140560, +37167221155 www.latvijaslabumi.lv. Droši ja tevi ir uzmetis šis invalīds, griezies pie manis kopējiem spēkiem sodīsim kretīnu. Es ceru ka vid, vdi, pvd un mēdīji ķersies klāt šim mēslam. ! Strādā neoficāli ar kreiso darba līgumu, bez sanitārā grāmatiņās, pāšam pēc pusdienām ir palicis nelabi, jo nevar zināt vai vispār tur veseli cilvēki, mūžigi termiņi tiek pārlīmēti un atdota veca prece uz elvi, maxima, rimi, kurši, narvesen. Nevienam neiesaku iegādāties preci ar latvijas labumi etiķeti.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 10.04.2019

Uzņēmuma Latvijas Pārtikas Ražotājs pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.