Latvijas neatkarīgā inspekcija - attieksme

Vakar, 20.03.2012.g., biju aizgājis uz šo iestādi (SIA "Latvijas neatkarīgā inspekcija" (LNI), darbienieku attieksme neadekvāta, tā it kā es neesmu vajadzīgs, uzrakstat to, šito, parakstaties, sejas izteiksme kā tirgū, ko es vispār šeit esmu atvilcies utt. Atbildes īsas, tā it kā izspiestas, bet es esmu cilvēks, kuram interesē viss, un tas ir viņu pienākums man atbildēt. Neiesaku uz turieni doties, labāk atrodiet citu mācību centru.

K

B Babocka 11.05.2012

Piekritu, jo viniem ir ko slept ..vini atmazga bezdarbnieku naudu ( no ES fondiem doto)...ta klusi to dara bez lieciniekiem...kopa ar Butu..it ka parejo firmu neeksiste apmacit bezdarbniekus...vienmer vinnetaji konkursos...aizdomigi...:(

G gatinjsh 22.06.2012

Absoluuti nepiekriitu shim viedoklim, jo mana pieredze shajaa maaciibu centraa ir pilniigi preteeja. Es bezdarbnieku apmaacibu ietvaros apguv logjistiku. Attieksme vienmeer bija laipna pretimnaakosha. Pasniedzeeji bija ljoti kompetenti. apmaaciibas tika organizeetas ljoti augstaa liimenii. ieguvu lielu praktisko pieredzi, tikaam vesti ekskursijaas uz labaakajiem nozares uznjeemumiem, lai redzeetu profesijas praktisko pusi. es pat nevaru iedomaaties ka tie cilveeki kas organizeeja shiis apmaaciibas vareetu buut nelaipni. varbuut kaada melnaa diena gadiijaas, bet kam taadas negadaas. vismaz mana pieredze par latvijas neatkariigo inspekciju ir ljoti laba un varu ikvienam ieteik sho maaciibu centru.

O Oga22 14.12.2012

es arī nepriekrītu! Pati esmu mācījusies šajā mācību centrā, man jau ļoti patika, esmu ieguvusi ļoti daudz jaunas informācijas, esmu atradusi darba vietu, kurā es varu pilnveidot savas zināšanas, kuras ieguvu mācoties LNI. Attieksme no pedagogiem kolosāli laba, galvenais, ka zinoši pedagogi, piemēram, Tatjana Daudiša-Baņevska (grāmatvedība u.c.), Dainis Matisons, Dace Tarasova, Natālija Zimina, kā arī administrācija superīga, vienmēr palīdzēja, izpalīdzēja un izsturējās ar izpratni.
Visiem iesaku doties uz šo mācību centru mācīties, iegūt papildus zināšanas!