Latvijas muita - Bojājums

Es biju pasūtijis 2 paciņas no internetveikala ebay. Es tās šodien saņēmu, bet tās ir nopietni sabojātas. Vienā paciņā bija telefona uzlādes ierīce power bank, tai vairs nav baterijas, tā ir pilnībā izjaukta un nav skrūvju. Otrā paciņā bija telefona turētājs mašīnai. Kastïte ir sabojāta, aplīmēta ar līmlentu un ierīces daļa ar kuru tā turās pie stikla ir beigta, nevar vairs piestiprināt pie stikla. Esmu ļoti dusmīgs par šādu rīcību, kā arī šīs paciņas bija domātas kā ziemassvētku dăvanas, un protams vairs nav dāvināmas. Es pievienoju arī video kur redzams paciņas.

Papildināts Ričards Zvaigzne 22.12.2017

Pievienoju attēlus nevis video.

Gribu video :(

:D
Ebay.
:D
Raksti ebay pārdevējam, ka kādus krāmus viņi piegādā un saņem naudu atpakaļ.
Un otrkārt, droši zini, ka LV muita? Varbūt ķīnas? Vai varbūt pats "sellers" noliktavā sabojāja. Vai nesalika līdz galam.
Ebay...:D