www.sudzibas.lv Latvijas Mobilais Telefons LMT Izcili slikts serviss un slikta LMT viedtelevīzija

Latvijas Mobilais Telefons LMT - Izcili slikts serviss un slikta LMT viedtelevīzija

Problēma - Mārupes novads - regulāri problēmas ar LMT internetu un viedtelevīziju.

* Interneta ātrums - nepietiekams, lai nodrošinātu normālu viedtelevīzijas darbību, kur nu vēl kaut ko vēl pieslēgt pie interneta.

* LMT serviss un atbalsts - nekāds, drīzāk nulle.

* Vairākas nedēļas LMT nevar atrisināt savu "superīgo produktu" normālu darbību, lai sirmgalvji varētu normāli skatīties TV 2-os televizoros un regulāri nebūtu no jauna jāautorizējas un jāčakarējas. Viņiem no vārdu salikuma LMT viedtelevīzija jau slikta dūša metās, kā arī no "mums ir 5G internets", lai labāk vispār nepiemin.

* Sazvanot it kā glauno klientu atbalstu 24/7 un nospiežot taustiņu "2"- tehniskā palīdzība, jēga - vispār nekāda, izskatās, ka pašiem vajadzīga palīdzība. Vienīgais, ko var izdvest - mēs piefiksēsim problēmu un ar jums sazināsies tuvākajā laikā...

* Tā ir tehniskā palīdzība? Tiešām? Varbūt vieglāk un jums lētāk būtu ziņu atstāt automātiskajā atbildētājā?

* Ja nevarat / nemākat / negribat utt., nodrošināt to, ko solat, tad neuzņematies to, un neprasat par to vēl naudu, piedevām ne mazu.

* Vai kādreiz paši auditējat savu pakalpojumu un servisa kvalitāti kā arī atgriezenisko saiti, trūkumus un nepieciešamos uzlabojumus?

* Mūsdienās cilvēkiem ir nepieciešami tūlītēji iespējamie varianti un problēmas risinājumi, ja neturi līdzi, tad es meklēju citu, kurš to spēj, un Tev saku - uzNEredzēšanos!