www.sudzibas.lv Latvijas mākslas akadēmija Komunikācijas problēmas

Latvijas mākslas akadēmija - Komunikācijas problēmas

Šodien, 20.05.2017., iegājām ar meitu mākslas akadēmijā, lai kādam no darbiniekiem pajautātu, kur ir ieeja muzejā (mēs neesam rīdzinieki un, ja kaut ko meklējam, parasti jautājam). Jautājot to sievietei dežuranta postenī, saņēmu atbildi, ka šeit esot akadēmija. Tālāk sekoja šāds dialogs:
- Es saprotu, ka šeit ir akadēmija, bet sakiet, lūdzu, kur ir muzejs?
- Šeit NAV muzejs, šeit ir AKADĒMIJA
- Bet vai tad pie akadēmijas nav muzejs? Ārā ir izkārtnes.
- Vai tad jūs nedzīvojiet Latvijā? MUZEJS IR CITĀ ĒKĀ!
- Mēs atbraucām no Jūrmalas un nezinām, kur ir ieeja. Tas ir viss, ko gribējām noskaidrot.
Ar katru atbildi darbiniecei cēlās balss arvien, ņemot vērā to, ka es ar viņu sarunājos nepaceļot balsi. Tad viņa teica, lai es nerunājot viņai pretī, tik skaļi, ka to dzirdēja arī pārējie, kas tajā brīdī atradās ēkā. Es viņai novēlēju jauku dienu, par ko mani nosauca par nekauņu!
Uz muzeju mēs, protams, neaizgājām un ne jau tāpēc, ka ceļu nezinājām.
Paldies par sabojāto garastāvokli man un meitai.
#muzejunakts pasākumā arī neiesim.
#lma #mākslasakadēmija

veesaa007 21.05.2017

Nevajag pēc viena cilvēka rīcības spriest par visu mākslas akadēmiju un mākslas muzeju. Kāpēc ļaut nepazīstamam cilvēkam sabojāt sev dienu? Neviens, izņemot jūs abas ar meitu, jau necietīs no tā, ka neaiziesiet uz muzeju vai muzeju nakti.

O OptimaLatvija 21.05.2017

Latvijā ir tik viegli citam sabojāt garstāvokli. Šķiet daži cilvēki apkalpojošā sfērā no tā ķer kaifu.. Ne visi ir tādi ciniķi ar biezu ādas kārtu, lai nereaģētu uz citu cilvēku nepieklājību. Līdz ar to pārmest autorei, ka viņai ir sabojāts garstāvoklis - ir dīvaini..

donna b 21.05.2017

Atbraucat no Jurmalas un neaizgajat uz muzeju, tapec ka kada pacela balsi? Nu un kurs ir cietejs seit? Stulbi tik stipri reaget un vel zaudet laiku un nervus.

Kāpēc kāds ir iedomājies, ka LMA dežurantes pienākumos ietilpst izziņu sniegšana par Mākslas muzeju?

A Atrina 21.05.2017

Par visu mākslas akadēmiju un muzeju nebija jau runa, sūdzība bija par konkrēto darbinieci. Labi vien ir, ka ilgi nemāku turēt ļaunu prātu un to mācu arī meitai :) jebkurā gadījumā, šāda attieksme nav pieļaujama, bet tas, protams, ir tikai mans viedoklis...

A Atrina 21.05.2017

Un, ja dežurantes pienākumos neietilpst sniegt jekāda veida informāciju, tad tas arī ir jāpasaka, jo visi nevar to zināt, bet pieklājības normas neviens nav atcēlis

Un kāpēc, katra tirgus bōba iedomājas, ka visiem pret viņas stulbumu jāizturas pieklājīgi?

A Atrina 23.05.2017

Pirmkārt, kas tad lika secināt, ka esmu tirgus bōba? Un otrkārt, ja jau cilvēks strādā apkalpojošā sfērā, tad viņam būtu jāizturas pieklājīgi. Tam tā kā būtu jābūt pašsaprotamam.. ;)

Pasarg Dievs, ja šai kundzei nāktos meklēt Doma baznīcu. Saeimas darbs tiktu paralizēts!

Nopietni?!..

Protams, iespertos Saeimā un sāktu prasīt ceļu uz Doma baznīcu. Pēc uzvedības LMA, var spriest, ka ar prāta spējām lepoties nevari, taču paskandalēt patīk. Līdz ar to Saeima tiktu evakuēta drošības draudu dēļ.

Nožēlojam būtne. Iedomājieties viņas smago dzīvi:
LMA dežurante atsakās paskaidrot, ka nokļūt Mākslas muzejā un tagad viņa vairs neapmeklēs muzeju nakts pasākumus.
Bomzis pie stacijas uzpūš tabakas dūmus un viņa nekad vairs nebrauks ar vilcienu.
Pa ceļam uz veikalu kurpei nolūst papēdis un viņa vairs nekad nedosies uz veikalu.
Izejot no mājas ziemā gadīsies paslīdēt un viņa vairs nekad neizies no mājas.
Zivju zupā pagadīsies asaka un viņa atteiksies no ēdiena.
Sabojāta krāna dēļ atteiksies dzert, bet dēļ problēmām ar vēdera izeju atteiksies dzīvot.

A Atrina 22.05.2017

Interesanta Jums tā saprašana.. Runa bija par konkrēta muzeja neapmeklēšanu muzeju nakts ietvaros, ne jau kopumā par visu pasākumu.
Bet laikam jau tas ir latviešu dabā - neiedziļināties problēmā/jautājumā līdz galam, bet tik un tā paust savu viedokli, pie tam vēl pazemojot citus ;)

"#muzejunakts pasākumā arī neiesim." - kur tad nu vēl vairāk pazemot par pašu :( Nožēlojama radība. R.I.P.

A Atrina 28.05.2017

Nu tā jau ir, kad pa tēmu nav ko prātīgu pateikt, tad sāk piesieties visam, kam vien var.. Novēlu Jums, jaunais cilvēk, atrast nodarbošanos, kas nes prieku, lai nav internetā indīgi komentāri jāraksta ;) lai veicās!