Latvijas loto - Krāpšana

Pilnībā piekrītu tā regulārā Birutas Rolles piedalīšanās liek domāt, ka krāpniecība Latvijas loto ir. Jo vairākas nedēļas no vietas Biruta Rolle tad pie finālistu galda, tad dubultspēlē un nākošajā svētdienā arī atkal starp veiksmīgajiem. Kurš tad ir tas glupais, kurš šeit saskata veiksmi. Klaja krāpšanās.

I

Kolta 31.07.2019

Neviens neaizdomājās, ka varbūt viņa pērk simtiem loterijas biļešu?! Lidz ar to TV izlozes cipari ir tik daudz, ka būtu jābrīnās, ja viņa nebūtu katru reizi studija.
PS- Nav skaisti skaust cita laimi! Āmen!

R Ruta Vertulaite 08.08.2019

Lai ari vina perk simtiem biletes, ari citi piedalas ar savam biletem un piedalas ne tikai simts bet pat tukstosi cilveku.Ari citi suta komplektus, bet kaut ka vaditaji pamanas izvilkt tiesi vinas komplektu...kaut ka aizdomigi viss. Dubultspele, kur ari piedalas ne tikai vina ar savam biletem, bet vel daudz, daudz cilveku un atkal si sieviete tiek izlozeta...vai tiesam ta ir sakritiba? manuprat Latvijas loto darbiniekiem ir kaut kada saistiba ar so sievieti. Te neiet runa par skausanu bet gan par godigu speli.