Latvijas Liekā K u l e - Pret maiņš vaig

Iepatikās doma, kā reģistrēt krāpniekus T-kreklos, izdrukāt šādu dizainu un staigāt, lai redzami šīs valsts varoņi. Pirmais stāsts no apkopotās informācijas par cilvēku/iem vai necilvēku/iem: sauciet kā vēlaties, Inese Jurise, manipulē ar papīriem, palīdz advokātiem veidot dokumentus, lai iegāztu otru pusi, spekulē uz nekustamajiem īpašumiem, slēpjot visas darbības aiz savas profesijas."

Turklāt publiski atklājot šādus gadījumus, varētu veicināt sabiedrības informētību un piesargāt no līdzīgām krāpnieciskām darbībām.

Papildināts IlzeIvaram 26.03.2024

Maisiņš vaig tik ir sauklis, bet Latvijas liekā kule jau ir kuke kurā zodz bez apjoma, jo melojot viss tiks piesegts.

IlzeIvaram 26.03.2024

Cieta bērns un Aija Gulbe tiek nominēta Latvijas Liekā K U L E nākoša apbalvojumamam uz T-krekla.

IlzeIvaram 26.03.2024

Nav kauna un sitdsapziņas

Piesaku design war!

MissŠerla 27.03.2024

Tikai tādēļ, ka Latvija pilna ar neprofesionāļiem, zagļiem, meļiem utt kurus jāpublisko. Labāks dizains un ideja kā viņus izcelt publikai un neļaut citiem ciest ir slavināms!

Omg. Paldies Tev! Ideja ļoti laba!

MissŠerla 27.03.2024

Lieliska ideja - Šelra palasīja, izpētija. Saprata. Pieņemts.

Atvainojos Šerla

MissŠerla 27.03.2024

Miss Šerlas izpēte veikta.
STATUS SUCCESS
ielāde…

Nominācija piešķirta: “Profesionāla Aitu cirpēja.” Nominēta vairākam nominācijām.

Iekļauta Latvijas Liekā K U L E datu bāzē.