Latvijas komercTV - RU kults?

nesaprotu vienu - kaapeec Latvijaa esoshaas TV paarraida tik nenomraali daudz raidiijumu, filmu krievu valodaa? Labi, filmas - tas ir viens. Kino ir laba lieta.
Bet kaapeec i pa TV3, i LNT paaraida, piemeeram Logus. Iipashi pa TV3 kaut kaada 2004. gada raidiijumus. Vai tieshaam latvieshi nespeej pakustinaat smadzenes un izveidot savus raidiijumus? Kaut vai, lai raada simts gadus veco Ainu, bet vismaz latvieshu valodaa.
Katraa zinjaa mani kaa latvieti, shii situaacija ja ne tikai tracina, tad "aicina" izsleegt Tv aparaatu.

L Lala 26.05.2008

Esmu latviete, bet es labāk skatos krievu raidījumus, kaut tie ir veidoti 2004. gadā. Latvijā nemāk veidot raidījumus: vadītājas samākslotas, pretīgi smalkās balstiņās (izņemot Sipenieci) . Tā pati Aina... runas stils, it kā maziem bērniem stāstītu vakara pasaku.
Un visi tie šovi: dejo, dziedi un ko tur vel dari ar zvaigzni. Kāpēc krievi var novadīt interesanti ar humoru?

S Sandra 26.05.2008

tas ir vnk ... dziedi dejo..visur dominē mūzika tas ir apnīkoši, davai paņem un izveido ko interesantu atceros bija mēmais šovs .. nu super... un visādi tamlīdzīgi ... "savādi gan""piektdieņi" nu kāda vaina ? LATVIEŠI

S sab 26.05.2008

Jo krievu raidījumus nopirkt ir letāk nekā izveidot un nofilmēt savu šovu. Par to jūs nepadomajat? Un tā ir viss mūsu valstī, pārdot rūpnīcu ir letāk nekā attīstīt utt.

E ES 09.12.2008

ES esmu ari latviete, bet zinu ka Lat nav vienota tauta un varbut nekad rari nebus :(( kadrs dara ka vinam labak.Visi tie kas sez saima ir sabiedribas spogulis nu ko lai citu saka apsaktas uz viniem.

M M.K. 08.03.2016

Pieprasu pārskatīt valsts un pašvaldības finansējuma neatbilstību, raidlaikam valts valodā sabiedriskajā televīzijā, raidijumā "La dolce vita ar roberto" darba dienās no 12:00 līdz 15:00.