Latvijas Jūras Medicīnas Centrs

Šā gda jūlijā biju vizītē pie zobārstes Vaļentīnas Iļičovas Vecmīlgrāvja poliklīnikā. Laboja 3 zobus. Viņai probēmas ar saprašanu latviski. Iesaku izvēlēties citu zobārstu. Pašlaik viņas labotie zobi ir problemātiski- jālabo vēlreiz.

A

Komentāri (12)

S santis 02.04.2006

krievenem ir jamak lv valoda,ja nerubi pasas vainigas!

, , 30.06.2006

Īstenībā esmu krieviete, bet pārsvarā runāju latviski. Tajā pašā laikā, ja iešu pie ārsta, runāšu tikai krieviski. Esmu viņa paciente, bet ne viņš manējais, tā kā.... ja ārts nesapratīs... man gan neliekas ka, tā būs mana problēma, vienkārši iešu pie cita ārsta.. bet viņš gaidīs citu klientu

O olga 04.08.2006

esli vi principialno ne govorite s vra4om na ruskom jazike,zapisivaitesj k vra4u lati6skoj nacionalnosti.ne budet togda problem ne u vas,ne u vra4a s vami.a 4to kasaetsja lozungov "ruskie u4ite lati6skij jazik" to eto iz oblasti fantastiki.

I IUY 08.09.2006

Man ar klientiem nav problēmu, bet runāju tikai latviski, ja kāds atsakās saprast, lai tin makšķeres uz valsti, kur runās ar viņu krieviski.Viena tupa krieva dēļ, varu tai vietā paņemt krievu, kurš ciena mūsu valsti un saprot manas valsts valodu.

G gugde 08.11.2007

vot i le4ite svoi nacionalno-ozabochennie zubi v drugom meste:)

J juyt 11.11.2007

Nesaprotu kāpēc jālabo poliklīnikā?Tur taču strādā ar novecojušām metodēm un veciem materiāliem.Turklāt zobārstam ir jāzin valsts valoda un te nu mīļie, kam nepatīk, brauciet dzīvot citur un pieprasiet savu valodas legalizēšanu, šaubos vai kāda valsts to pieļaus.

A a 17.11.2007

jums problemas ar zobiem vai ar valodas sapratni? man liekas ka ar galvu!!

K klara 29.04.2008

Ļoti laba ārtste!
Ja ir problēmas ar krievu val., tad ir jāizvēlas cita ārste!
Man viņa laboja un esmu ļoti apmierināta.
Poliklīnikas apstākļi un cenas ir pilnīgi pieņemami!
Arī pa dārgo ārstēti zobi, var "krist" ārā!
:))

V Vitālijs 29.05.2008

par Vecmilgrāvja poliklīniku:
Internetā, neatradu pieņemšanas laikus pie ārstiem!
Zvanīt uz norādītiem telefoniem arī jēgas nav, vai nu nomet klausuli vai vispār savieno ar svēšu personu.. Kā man atbildēja, tad zvanās katru dienu, iesaku, labot situāciju... vismaz norādīt pareizos numurus!

O oga 31.01.2010

Vecmīlgrāja poliklīnika-sviests!
Katrs dara kā grib, pieraksties un sēdi, kamēr ārsts sadomās tevi
pasaukt!
Runājot par zobārstiem, taisījos tos apmeklēt, bet izlasot šos rakstus, sapratu, ka neiešu!
Jo naudu par slikti padarīto darbu pacients neatgūst?

A aaa 25.05.2010

Поликлиника в Вецмилгрависе - ужасная контора. Я имею ввиду врачей - берут взятки в открытую, вернее не берут, а даже имеют наглость просить деньги и подарки!!!

В регистратуре работают какие-то ленивые женщины, которые даже не могут оторвать свой зад от стула!!! Это я не с головы беру! Реально проверено и не раз. Вообще, была бы возможность и средства, не пошла бы туда низа что в эту поликлинику.

Без сомнения, там есть врачи, которые знают своё дело! А есть просто - которым там не место, если они прочитают это, я думаю сами поймут... Просто не хотелось бы обижать на всю страну, пускай сами задумаются над своим поведением и о более внутреннем мире.

A Artur Homka 03.02.2017

Полностью согласен был в Вецмилгравесе. а в Саркандаугаве еще хуже в регистратуре на 5 квадратных метров сидят 4 наглые женщины и ничего не делают, в тже самое время поликлиника почти что пустая.
Глав врач Ахметов очень безответственная персона

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes