Latvijas internets kopumā - internets

Baac !!! Es dzīvoju 45 km no Rīgas, Vecumnieku pagastā 3 km no Vecumnieku centra !!! Un interneta ievilkšana maksā 10000ls!!! Cik es saprotu par interneta attistibai piešķirtajiem līdzekļiem internets tika ievilkts bibliotēkās, un vēl nauda tika piešķirta TRATEL sakaru operātoram lai tas nodrošinātu bezvadu interneta pieslēgumu iespējamu VISĀ latvijas teritorijā!!! Bet līdz šim TRIATEL ir saniedzis tikla parklājumu 85% LAtvijas teritorijas... Izklausās daudz vai ne bet problēma ir tā, ka šie 15% bez zonas ir piemēram arī Vecumnieki nieka 45km no Rīgas... Turklāt interneta ātrums ārpus lielākajām pilsētām ir... 256kb/ps, kas ir vnk. nožēlojami!!! Vai nebūtu bijis prātīgāk par ES naudu celt radiotorņus (mums 1 noderētu, jo arī centrā internets ir KLEMMĪGS), kuri nodrošina normālu datu pārraides ātrumu??? Vai vienkārši to pašu naudu samaksāt LMT, kuri jau ir sanieguši labākus rezultātus nekā TRIATEL un piedāvā krietni ātrāku internetu lielākā latvijas daļā (arī LMT UMTS tornis Vecumniekiem noderētu jo citādi mans internets naw diezko ātrs)???

N

D ds 10.08.2008

Klausies, lattelekom tagad piedava lieliskus bezvada interneta pieslegumus, lai saprastu, ja tev ir telefona tiikls mobiilaja, tad buus arii internets. Vins lido ar tiem pashiem vilniem liidz antenai. Viss ko tev vajag ir iet uz I-centru, nopirkt taadu kaa Flash-atminas shtruntu (der pilniigi visiem pc) un speeju maksaat 19 ls meenesii. Manai maasai taads ir, vina saka ka iet labi un nesuudzaas.

papildus tam, tu ar to flashku vari iet kur gribi un internets buus vienmeer kabataa.

D ds 10.08.2008

es esmu pielavis milziigu kluudu.. es domaaju LMT.. nevis lattelekom :D:D

L Lapsa 09.10.2008

Es arī dzīvoju 3 km no Vecumnieku centra, un man ievilka internetu par 350Ls. Nebūtu es tādā meža vidū, tad tas pasākums sanāktu vēl lētāk... Ātrums apmierinošš. Jo tas bija galvenais par ko es uztraucos.. Jo neredzu jēgu no Interneta, ja uz katru lapas atvēršanos būtu jāgaida kaut pusminūte...
Paintersējies Vecumniekos par viņiem, šamējie arī kabeļTV piedāvā Vecumniekos centrā..
Ja interesē šamo mob.nr. raksti uz e-pastu...

B burka 08.11.2008

Citus pamācīt, lai paņem Lattelekom ir labi, bet diemžē Latvijā ir vietas piem. Inčukalnā, kur nav iespējams ievielkt to bezvadu internetu. Lattelekom, piedāvā tikai kaut kādu caur radio. Triatel internets ir dārgs, bet nekad nav bijušas problēmas ar šo interneta pieslēgumu. Ātrums gan varētu būt ātrāks, bet tā kā man līgums ar Triatel beigsies pēc pusgada, tad esmu nolēmusi pieslēgt LMT, kādas atsauksmes par šo pakalpojumu?

E Egils Miķelsons 24.09.2009

SIA Interneta pasaule ir iespēja Vecumniekos un 15km apkārtnē nodrošināt kvalitatīvu interneta pieslēgumu. Nepieciešami vismaz 10 potenciālie klienti. Strādājam 5-6Ghz frekvencē.

J janis 13.11.2009

Vecumnieku novadā jau no 1992.gada darbojas vietējā kompānija, kura piedāvā kabeļtelevīziju un internetu. Interneta pieslēgumi daudzstāvu mājās ir bezmaksas, cenas no 6 – 13Ls, ātrums simetrisks no 5 līdz 100Mbit/s, privātmājām fiksētais bezvadu internets, ātrums no 5 – 15 Mbit/s, atkarībā no pieslēguma veida. Tel. 80000143 vai 26452075