www.sudzibas.lv Latvijas Infektoloģijas centrs Vulgāra attieksme, neētiskums, diskutējama profesionalitāte

Latvijas Infektoloģijas centrs - Vulgāra attieksme, neētiskums, diskutējama profesionalitāte

Neskaidras izcelsmes izsitumi un nieze dažādās vietās. Parādās un pazūd ik pa laikam. Mazpilsētas dermatologs saka, ka tārpi asinīs,dzīvot varot, bet nevarot palīdzēt. Protams šoks! LIC pieņemšanas dienā izsitumi pazuduši, bet aprakstu vārdiem simptomus. Dr. E.Fridrihsone brēc, ka tārpu asinīs nav un spiež mani iet pie psihologa, kas priekš manis nebūs lēti! Nomurminu, ka pati tikšu galā. Tā kā parakstītā ārstēšana rezultātus nedeva, nesen griezos atkārtoti, tikai pie cita daktera. Simptomi bija saasinājušies un sākušās galvas sāpes. Dr. Danga/izrādās strādā uz pusslodzi/izrakstīja stipru steroīda ziedi, nosūtīja uz analīzēm un lika pēc nedēļas pazvanīt. Viņas pieņemšana priekš manis bija nepacietīgā steigā~5 min.garumā ar 3 klientu zvaniem pa vidu un tūlīt ar jaunu klientu ievešanu un manis izspiešanu pa durvīm kaut arī prasīju recepti uzrakstīt. Analīze, sekojot aprakstam līdziedotajā lapā, bija formāla.
Nesen dotā atbilde bija, ka analīze ir normāla un lai vairāk tur nerādoties, tikai ar psihiatra slēdzienu, jo Dr. E.Fridrihsone esot man ieteikusi psihologu! Brīnišķīga iestāde - ja neizārstēs, tad "noraks" noteikti! Neiesaku! Vēl tādām algas paaugstinājumu(~3.5 min.klienta apkalpošana jau 1.vizītē).?!

25.09.2019

V vitols 25.09.2019

Varbūt tev ir kašķis!? Pamēģini aptiekā paņemt smēri, pret kašķi un pasmērēt!

A arnitaa 25.09.2019

Uz kāda pamata mazpilsētas dermatologs Jums pateica, ka asinīs ir tārpi? Analīzes taisīja vai skatījās asinsvadu USG? Varbūt vienkārši vajadzēja pie cita dermatologa aiziet, kad ir izsitumi, nevis skriet uz LIC? Loģiski, ka ārsts nevar noteikt diagnozi balstoties tikai uz Jūsu stāstīto.

Pacco_al 28.09.2019

Man tiešām no apraksta, liekas, ka jums ir kaut kādas psihiska rakstura problēmas. Nevar visi ārsti kā sarunājuši dīvaini uzvesties. Noteikti kaut ko nepasakāt līdz galam.

P Princese45 29.09.2019

Man ar dakteri Dangu lidziga situācija.vispar neuzklausa sudzibas tulit nosuta uz analizem..es prasu kadu smeri vai zales jo niez..ne bez analizēm nevar.kad prasu ko talak atbild..nu kad bus analize tad atkal atnaksiet.Nākošā dienā zvanu..kašķis nav un pāŕrakstījusi mani vienpersoniski pie cita ārsta.Šoks..21 gadsimts bet nekas nemainās.ne ārstniecibā ne attieksmē.

р Райт Хип 12.11.2019
LIC 6 nod. darbiniekiem paldies par profesionalu (labu) attieksmi.

Sudzibu nav. Pateicos 6 nod. par labu darbu!