www.sudzibas.lv Latvijas Infektoloģijas centrs Dodieties vakcinēties kaut kur citur!

Latvijas Infektoloģijas centrs - Dodieties vakcinēties kaut kur citur!

Šodien devos vakcinēties pret ērču encefalītu un man paziņo, ka vakcīnas jau ilgāku laiku nav -tanī pašā laikā pie ieejas durvīm izlikts liels plakāts - NĀCIET VAKCINĒTIES PIE MUMS! Vai nav jauki? - nodot mētelīti garderobē, izstāvēt rindā un tad saņemt šādu atbildi?

Dodieties vakcinēties citur, jo šeit vakcīnas būšot tikai MARTĀ!!!

V

A a 26.03.2008

interesanti, ka priekš 'savējiem', profesoru, ārstu ģimenēm potes 'atrodas''

I ita 27.03.2008

sākumā jāizstāv 2 stundas rindā uz reģistratūru, tad jāstāv stunda rindā pie ārsta, ārprāts!

K Katrīna 31.03.2008

tikai viena piebilde... vakcīnu kādu laiku jau nav nevienā poliklīnikā - tās vienkārši nav ievestas... cita lieta protams ir, ka par to neviens nav spējīgs brīdināt pirms stundām ilgās gaidīšanas rindā...

L Lizete 03.04.2008

.. ir viena lieta ko Jūs laikam nebūsiet sadzirdējusi, es arī gāju tajā pašā Infektoloģijas centrā pēc potēm pret ērču encefalītu- tur man pateica, ka vakcīnas pret ērču encefalītu nav piegādātas, taču- tikai pret ērču encefalītu. pārējās bija. tā ka, gan jau Infektoloģijas centra ieejas sauklis un gaidošie apmeklētāji (jo rindas tomēr bija) pretendēja arī uz citām potēm nevis tikai pret encefalītu...

G gita 12.02.2010

Droši varat nākt uz Bruņinieku ielu 20, tur ir atvēries jauns vakcinācijas centrs! Rindā nav jāstāv un vakcīnas ir pieejamas!