www.sudzibas.lv Latvijas Infektoloģijas centrs Darbinieki apsmej apmeklētājus

Latvijas Infektoloģijas centrs - Darbinieki apsmej apmeklētājus

Ierados, lai nodotu ērci pārbaudei uz laima slimību. Pie slimnīcas norādēs bija rakstīs, ka ērces pieņem ambulatorijā, taču tās darbalaiks bija beidzies. Devos uz uzņemšanu, kur manu ērci paņēma kāda sieviete ar blondiem matiem (vārdu nepiefiksēju) . Telpā nebija citu apmeklētāju. Pie sevis priecājos, ka nu tik veiksmīgi un ātri būšu to ērci nodevusi. Sieviete sāka ievadīt datus, un saka kolēģei: "paskat, rekur meitenei nav kur naudu likt". Kolēģe: "cilvēki ir aptrakuši ar tām ērcēm". Nolēmu ignorēt šos komentārus un uzdevu jautājumu, kas man raisa vislielākās bažas - vai tas nekaitētu bērnam, ja es turpināšu barot ar krūti? Uz to man atbildēja: "jūs taču negribat, lai jūsu bērns nomirst bada nāvē. " arsā, kur man ērci izvilka, ieteica to pajautāt infektoloģijas ārstiem, jo viņi zinās labāk. Ko viņi par to zin, to mēs neuzzināsim, tikai šo necilvēcisko atbildi.
Kopumā viņu starpā komentāri par to, ka man nav kur likt naudu, izskanēja vismaz 3 reizes. Uz jautājumiem man neatbildēja, tikai ņirgājoties izspļāva dažādas frāzes. Beigās paņēmu savas lapiņas un uz neredzēšanos. Vai tiešām gabals atkristu, ja kāds atbildētu uz jautājumiem? Vai Latvijas iedzīvotājiem ir jābūt izglītotiem pilnīgi visā?

10.07.2019

Latvijas iedzīvotājiem ir JĀMIRST UN JĀATBRĪVO VIETAS LAIMES MEKLETĀJIEM NO ĀFRIKAS UN AZIJAS!..

Cr critical thinker 11.07.2019

ai nu, aizveries

Cr critical thinker 11.07.2019

bet tā -- un kas mainās, ir vai nav encefalīts tai ērcei? agrīnu zāļu nav, nekas tāpat nemainās. remantadīnu nu jau laikam pat ārsti dinozauri nepiedāvā.

Rx RXX 11.07.2019

Lai vai kā, tas taču labi, ka cilvēks grib zināt, kas ar vinu notiek!

Ai AIS 11.07.2019

Удивительно, что еще не послали. С гриппом и ветрянкой беременных домой посылают. Над болеющими лаймборрелиозом тоже смеются. Анализы для них ничего не значат, а симптомы - тем более. По их мнению не бывает хронического и никто из женщин не болеет. И такая практика всюду в Латвии. Мужчин лечат, а женщин посылают куда подальше. Семейная предлагает рабарбором лечиться. Меня тоже отговорили клеща везти, хотя думаю зря. Болею до сих пор, лечить никто не собирается.