Latvijas Infektoloģijas centrs - Darbinieka pārkāpums

Sveiki! Janvāra sākumā saslimu ar rota vīrusu, un ar ātro palīdzību mani nogādāja lic klīnikas 8. Nodaļā. Par personālu man sliktu vārdu nav. Biju tikai pārsteigta par kurjera familiāro uzvedību. Kad kurjers mani veda uz rtg, mani pārsteidza viņa uzbāzīgie komplimenti un vēlēšanās mani ievilkt runās par ticības lietām! Kad atraidīju viņa piedāvājumu, ieraudzīju ka viņš lasa manu slimības karti. Rindā sēdeja kundze no citas nodaļas un arī viņai šis cilvēks sāka mācīt kā dzīvot. Piesauca dieva vārdu. Kurjera vārds ir Andris Kokorēvičs.
Vai tiešām nodaļas un slimnīcas vadība neskatās kas strādā viņu pakļautībā? Tas ir cilvēktiesību pārkāpums, jo slimnīcas darbinieks tā nevar uzvesties!

Pacco_al 28.01.2018

Neesmu pret Dieva vārda sludināšanu, bet ne tādā veidā un ne tādā vietā. Noteiki slimnīcā ir noteikumi, kuri reglamentē ko darbinieks darba vietā drīkst un ko ne. Jo tik pat labi tā vārēja būt poltiskā aģitācija vai kospētikas pārdošana un tas, ka "sludināta tika Labā Vēsts" nekādā gadījumā nav attaisnojums. Jo ne jau par slimnīcas kapelānu šis puisis strādā.

Dainis 29.01.2018

Manis pēc cilvēki var pielūgt ko vien vēlās, kaut vai tualetes piederumus, bet uzbāzties ar savu ticību noteikti nevajadzētu, protams ir izņēmumi, piemēram sports un lietas, kas tiešām cilvēkiem spēj palīdzēt.

C critical thinker 29.01.2018

kurjers? jūs tak neesat paciņa...