Latvijas Infektoloģijas centrs - Darbinieka attieksme

Lic 8. Nodaļā ir kurjers Andris, kurš slimniekiem bāžās virsū ar piedāvājumiem pievienoties septītās dienas adventistu draudzei. Mana mamma nesen gulēja šajā nodaļā un arī viņai tika uzbāzīgā veidā piedāvāta šāda iespēja. Mamma gan atteicā no šāda piedāvājuma, bet tas kurjeru neatturēja izteikt savus piedāvājumus. Kad mamma jau bija mājās, bija telefona zvani no šī cilvēka. Vai tad pacientu dati nav aizsargāti? Tad arī pacientu adreses var nonākt šādu cilvēku rokās? Vai tas nav cilvēktiesību pārkāpums? Vai slimnīcas vadība un nodaļas vadība zina par šādiem pārkāpumiem? Ko darīt cilvēkam ja šāds cilvēks nelikumīgi uzzina visus datus? Es uztraucos par savu mammu, jo viņa baidās no katra telefona zvana un katra durvju zvana.

O

K Kristine O. 02.01.2018

Tajā infektoloģijas centrā vispār strādā nevis ārsti bet atsaldēti idioti, kas uzstāda pacientiem nepareizas diagnozes un šačakarē visu dzīvi. Ja nejēdzat normāli cilvēkus ārstēt, tad ejat berzt podus, varbūt tad būs lielāka jēga no jums. Par ko tiem stulbeņiem algu maksā?

Es nesaprotu:

1) Kādēļ no viņa ir jābaidās? Jūs esat kādreiz redzējuši, ka latvijā fanātiķi kādu nogalina, vai piespiež kaut ko darīt?
2) Kas jums aizliedz viņu na**j pasūtīt? Pasakiet, ka jūs sekojiet sātana mācībām, un vēlaties redzēt, kā viņš asiņo. (Vai kaut ko tādu, vai arī pasakiet ka dievs viņus sodīs. Jebkurā gadījumā, tas ir labs arguments cilvēkiem ar vāju pašapziņu. Viņus kontrolēt tik pat vienkārši, kā kristiešus, katoļus utt.)
3) Viss ticamāk, jūsu mamma bija pati pateikusi savu nummuru, un ir aizmirsusi. Nav iespējams kaut kur, kaut kā uzzināt, kāda nummuru. (Variants, Facebook vai kks. cits)

alergologs 04.01.2018

Kurjers Andris. Kas viņš ir - slimnīcas kurjers vai kurjers pacients?
Un vispār šos vienkārši vajag labi tālu pasūtīt tā skarbāk un viss.