Latvijas inektoloģijas centrs - nemaina cimdus

Sūdzība pa 10.nodaļas virsmāsu un pārējām "māsiņām", attieksme šausmīgi stulba, pazemojoša!
apciemoju savu brālēnu..
infekciju slimnīcā viņas nemaina cimdus!!!
palātā guļ 4 cilvēki, pie katra iet ar tiem pašiem cimdiem, pie tam ņem asinis, manai sistēmas .
tas ir vienkārši šausmīgi!!! es, protams, būdama ārsts pēc profesijas aizrādīju, ka strādājot Francijā, ja nodaļas vadītājs ierauga to, izsaka rājienu..bet šeit tā ir norma.
nav brīnums, ka katram trešajam ir kāds no hepatītiem.
ir jābūt pieklājībai un jādomā par pacientu drošību.
esmu laimīga, ka vairs nedzīvoju šajā valstī kā pastāvīgs iedzīvotājs, jo šeit cilvēki nesaprot un negrib neko saprast.

K

D Dīdī 30.11.2010

Jā piekrītu jums. Mēs tā dzīvojot esam pieraduši pie ļoti daudzām nejēdzībām un uzskatam ka tas ir normāli:( Medicīna ir tikai maza daļa no tā vissa.

Z z 30.11.2010

tām medmāsām tas nāks atpakaļ, pašas inficēsies ar jaut kādu zarazu, tad redzēs.

T tānutasir 30.11.2010

Nja, diemžēl tas ir pieredzēts arī citur. Pirms gadiem 10 redzēju tieši tādu pat ainu Ventspils slimnīcā. Toreiz biju šokā, kaut gan man nav medicīniskas izglītības. Žēl, ka toreiz negāju pie nodaļas vadītāja. Tagad, ja redzētu ko tādu vēlreiz, noteikti saceltu traci. TAS NAV NORMĀLI

T tānutasir 30.11.2010

Ā, un vēl - toreiz laborantam, kas ņēma asinis ~10 bērniem, cimdi bija vienās asinīs- pat zem krāna noskalot bija slinkums- tik dūra nākošajiem bērniem.

Z z 30.11.2010

pie tam infektoloģijas centrs!!!
kur visi ar infekcijām..
ko tā Rozentāle dara???

L lala 07.12.2010

Tur jau pa nodaļām sadalīts un katrs savā nodaļā, precīzāk, vieni, kas slimo ar vienu zarazu gul kopā un uz hepatītiem, tiek ņemtas analīzes, tākā šaubos vai viņi viens otram ko jaunu var vispār pielaist.
Bet principā ir jāmaina cimdi, bet acīmredzot nav naudas.

Z z 07.12.2010

tur katrā nodaļā ir sava kaite, bet tas nenozīmē, ka vienam cilvēkam nevar būt 2-3 slimības, a vienam tikai viena..

S Stoned Buddha 07.12.2010

Vakar simts māsiņu no Latvijas aizbrauca uz Franciju strādāt, lai iemācītu franču ārstiem kā ekonomēt cimdus.

D dimkin 08.12.2010

tur ir tā lieta, ka cimdi ir domāti ārsta aizsardzībai ;)
Biju apciemojis šo centru ar cūciņu pagājušgad - visas tas labākas emocijas no personāla. Barošana gan varēja būt labāka.

D Dzidra 09.12.2010

Muļķības. Nekur neesmu sastapusi tik iejūtīgu un profesionālu komandu, kā Infektoloģijas centra 10. nodaļā. Personāla attieksme pret mani bija vienkārši lieliska, ārstēšana super. Izmeklējumi tika veikti rekordlielā ātrumā ( izvadāja arī uz citām slimnīcām uz kompjūteru un vēl dažadiem izmeklējumiem). Ātri atrada vainu ar kuru staigāju pie ārstiem mēnešiem ilgi, bet visi tikai raustīja plecus. Nodaļa gan bija pārpildīta, cilvēki gulēja pat uz saliekamajam gultām, bet neviens nekurnēja, jo personals pret katru izturējās tā, it kā viņš būtu nezin kāds ministrs. ja vajag tur nakts vidū tev apmainīs gultasveļu, vai ielies siltu tēju. Tādu attieksmi es tiešām vēl nekur nebiju redzējusi un visi citi mani palātas biedri un viņu radinieki teica to pašu. Ļoti ceru, ka neviens no 10 nodaļas neizlasīs katrīnas ( speciāli rakstu ar mazo burtu) ķengu rakstu. Tas šos pašaizliedzīgos cilvēkus noteikti sarūgtinātu.
katrīna, ja jau jūs esat ārste ( šaubos), tad jūs zinat, ka nenomainot cimdus faktiski nav iespējams inficēt ar kādu no hepatītiem. (pajautāju mediķiem).