www.sudzibas.lv Latvijas Etnogrāfiskais brīvdabas muzejs Slikta, nevížíga darbinieku attieksme.

Latvijas Etnogrāfiskais Brīvdabas Muzejs - Slikta, nevížíga darbinieku attieksme.

Śo rítu 21. Decembri, pastaigai izvéléjos jauko "brívdabas muzeju"tá ká man ir iegádáts gada abonements, devos kopá ar savu meitiņu pastaigáties. Més bijám ieraduśies mazliet agrák, izejot caur vārtiem mús apturéja muzeja darbinieks. Ar rupju réjienu"muzejs slégts", kad lúdzu tomért izmantot sabiedrisko tualeti, darbinieks nosméjás"júsu rícíbá viss meźs"kad ieskatijos muzeja darbinieká, izrádijás tas bija muzeja apsargs. Ğérbies melnás sporta kurpés un zilá kurtká ar uzrakstu "ras" rígas apsardzes sabiedríba, un stávot pie ieejas vártiem, sméķéja cigareti. Šádus rupjus apsargus muzejá nodarbinát nevajadzétu. Tur tomér ierodas cilvéki atpústies un aplúkot latvijas vésturígus nozímígus objektus! Man no jaukás pastaigas tika sabojáta diena! Ceru uz muzeja administrácijas adekváto ricíbu, sakará konkrétá muzeja apsarga rupjajiem izteikumiem pret mani un manu meitiņu.

Komentāri (4)

really? 21.12.2018

Ierodies aarpus darba laika un veel izsaki pretenzijas?
Pati butu gatava sava darba,no riita neapmaksati dazas minutes atrak saakt un vakaraa ilgak palikt,jo kas tad tur liels, jo redz klients ieradies,kurs nemak darba laikus ieverot..

G Gunta Gehtmane 21.12.2018

Eh... es darbaa vienmeer esmu atraak. Bet mees tak visi esam cilveeki, ne taa? Meele nav dota tikai smukumam..

J Jānisga 21.12.2018

Draugs,Tu nēesi Gunta, bet viens zināms apsardzes darbinieks. Nav labi uzbraukt savējiem,domāju, ka priekšniecība Tavu uzvedību attiecīgi novērtēs, jo Tev kolektīvā vietas nav.

"Tur tomér ierodas cilvéki atpústies un aplúkot latvijas vésturígus nozímígus objektus!" - tieši tā, nevis pirms atvēršanas "izmantot sabiedrisko tualeti"
Lūgums muzeja administrācijai anulēt šīs nekauņas, Guntas Gehtmanes, gada abonentu sakarā ar lietošanas noteikumu pārkāpšanu!

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes