lATVIJAS DZ.C - kontrolieris

Visai negaiditi:D
07.09.10 braucu no darba (riga-lielvarde) 5:20 ar vilcienu! Stavu uz perona gaidu vilcienu, kad blakam pienak vilciens no Jelgavas!Izkapj kontorlieri un nak uz manu peronu! Satrp kadam 4sievietem bija 1 virietis, kurs staveja man tuvak! kad pienaca vilciens apjautajos vai sis ir pareizais, ka man jabrauc uz Ogri! tad kapu vagona! Pec kada laika atnak tas pats virietis parbaida bileti un aiziet! Pec laika atgriezas, un smaididams teica, vai nevarot ar mani iepazities, loti vinam patikot! Izskatijas visai sakarigs ta ka ta pat nebija ipasi ko darit nolemu uzklausit, -lai jau runa! Nekagaja pat 4 min., sajutu ka kaut kas ar vinu nav ta, pekshni vinjsh palika tik uzbazigs, viena jauka bridi uzmetas man virsu, sakot, ka es esmu viss vinja ideals, un vinsjh gribot buchu(iespiedos sturi, un teicu, lai liekas miera), tad vinjsh mani apkera un nelaida valja, sakot ka ta vinjsh gribetu katru ritu pamosties utt(nu KARTIGS SAPNJOTAJS) :d piesolija man pilnas ausis, taja bridi bija nenormals apjukums, nezinaju jau ka lai no vinja atkratas, piedavaja man braukt ar vinju lidz lielvardei, ka nebushot jamaksa, braukt pie vinja ciemos utt. :D ta nu sanaca, ka riga-ogre (40 min) brauciena laika vinjsh mus bez maz vai sakaulaja. izkapjot no vilciena biju pamatiga shoka, vienigais mans minus, ka biju ta ka samiegojusies un tik loti apmulsusi, ka tagad neatceros vina vardu, un nesaprotu kadelj neuzshavu vinjam. :D visu ko atceros ir tas ka vinjsh stradajot jau 2 gadus, un dzivo keguma!:D un noteikti ka pa shiem 2gadiem nebiju vienigais nogribejushas kontroliera upuris. :D
Ka kads var ieteikt vel kaut kur ko uzraxtit, droshi raxtat. :D

V

P pasažieris 19.09.2010

sudziba ir meli!!!
es taja diena ari braucu ar konkreto vilcienu, un manu vagonu apstaigaja konduktors virietis, un mana vagona nevienas mauķeles nebija, kurai konduktors būtu uzbāzies.

E Eseseseseseseseses 19.09.2010

sii sarakste ir tiesaam jociiga; vairaaki primitiivi cilveeki publiski kaarto savas attieciibas, kaads jau ir zaudeejis darbu siis komunikaacijas rezultaataa un kaads veel noteikti zaudees savu 'liidzjuutiigo' komentaaru deelj. sii lapa vairaak ir domaata suudziibaam par atlekuso zoli tikko nopirktai kurpei vai par viesmiili, kura bija nelaipna nevis tik nopietnaam lietaam kaa darba zaudeesana un seksuaalaa uzmaaksanaas..

U UNA2 19.09.2010

Par to "galīgi nepazīstams" var pastrīdēties! Tā jau nu gluži nav!

H h. 19.09.2010

Domāju - ir jāuzklasa abas puses, bet konduktora viedokli neviens negrib zināt

V valda 19.09.2010

tam, ka vajadzeja ari vinam runat -PIEKRITU, kadelj nerunaja ?? !! taadelj, ka atteicas un nezinaja ka paskaidrot savu ricibu//?!

A Aldis 23.09.2010

uniņ, nav ko mauko*ies apkārt! ;)

un iesaku - pamēģini tagad ar pasažieru vilcienu pabraukt :) tu esi atklāta..

N NElatvietis 15.11.2010

EU! nu a kā tas viss beidzās?