www.sudzibas.lv Latvijas Ceļu Pārvalde Ziemas šausmu stāsts

Latvijas Ceļu Pārvalde - Ziemas šausmu stāsts

Labdien!
Vakardien..biju pilnigā šokā ... aibraucu uz darbu vakarā.. dzīvoju Pļavniekos, strādāju centrā..Centrālie ceļi un stāvvietas nebija tīrītas un no rītā pēc nakts maiņas biju ļoti nelaimīga, kad nākās tīrīt ar saviem spēkiem un lāpstu 50 minūtes čeļu, lai izbrauktu no stāvvietas, redzēju uz 31.janvāra "ceļu parvaldes" sniegtīrīšanas mašīnu, paprasīju lai palīdz vismaz brauktuves daļu notīrīt, pateica vienu sliktu vārdu krievu valodā un vienaldzīgi aizbrauca. Talāk viss notika kā sliktajā sapnī. Braucu 25 km/stundā pa ledainām galvenājām ielām. Vēroju, ka Valmieras ielā stāv pilnīgi aprāktas mašīnas zem sniega .Deglavas iela nebija tīrīta ne vakarā, ne rītā kad braucu atpakaļ.. Savā sētā ( Salnas ielā) taisīju 8 reizes mēģinājumus, lai iebrauktu sētas teritorijā..iebraucu..bet tad pavisam iestrēgu 20 cm sniega slanī..atkal strādāju ar lāpstu, jau 60 minūtes, tad vēl naku palīga diviem šoferiem, kas arī nevarēja izbraukt kādas 40 minūtes. Zinu, ka mūsu nabagai valstij nepietiek līdzekļu, lai 100%-īgi atbalstīt Jūs, bet arī jūs savus pienākumus pildat ar vienaldzības raksturu, jo Pļāvnieki un centrs, tā nav kāda dieva aizmirstā vietiņa..bet no rīta izskatās ka nevienam nav darīšanas kas e notiekās vispār. Šodien daudz cilvēku gribētu jums pateikt paldies, par to kā nevarēja ne uz darbu aizbaukt, ne bērnu skolā aizvest, ne kādas citas darīšanas darīt, domāju ja atrā medicīnas palīdzība gribot aizvēst kādu mirstošu pacientu no Salnas 5, tad nabags tā ari nomirtu majās, jo ceļš pie viņa bija slēgts!
Te jau vasaras laikā nevar izbraukt normāli, jo tie ceļi ir izrakti un atrodas tadā stāvokī jau gadus piecus. Kauns mūsu valstij un tādai instancei, ka CEĻU PĀRVALDE! Ir gan nosaukums, bet kāda jēga no tā..var jau mēslus pardod ar uzrakstu maize! Būtu ja cilvēki saprotoši un gudri, tad arī nebūtu man vēlēšanas rakstīt un terēt savus nervus un laiku !

J

K komentārietis 10.12.2010

Cik atviegloti dažreiz var justies, kad tev nav mašīnas...!

J Jānis 11.12.2010

man atkal piekdienas riitaa izbraucot no mazas ielinjas kuru logiski neviens netiira, uz Lidoņu ielu ilguciemaa bija paarsteigums jo iela bija notiiriita un viss bija kaartiibaa liidz pat darbam aizbraucu bez probleemaam. Varbuut juusu probleema ir tajaa, ka tajaa pusee celus tiira Ceļu Pārvalde, kas ir valsts uzņēmums bet shajaa pusee privātfirma.

I Ināra 08.04.2011

Vai tagad šķīdonī būvējot Maskavas ceļu ar lielajām kravas mašīnām ir jāiznīcina asfalta segums uz šosejas ceļa posmā Glāžšķūnis- Lēdmane. Asfalts ir pilnībā sabrucis. Kas un kad to tagad savedīs kārtībā? Kāds bezsaimnieciskums!

K Kaulainā 08.04.2011

Tiešām tā Maskavas štrāse būšot apsildāma?Runā, ka speciāli būvējot, lai pēdējie palikušie pastalnieki varētu doties austrumu virzienā, neapsaldējot basās kājas.