www.sudzibas.lv Latvijas Aizdevumi Krāpniecisks uzņēmums Uzmanieties!

Latvijas Aizdevumi - Krāpniecisks uzņēmums Uzmanieties!

Loti uzmanieties, no šis kompānijas piedāvātas, tā saucamas kreditēšanas. Patērētāju maldināšana, samudzinati līguma nosacījumi.. Tai skaita rupji pārkāpti ministru kabineta noteikumi 691. Shēma pēc kuras strāda, ķer uz muļķi cilvēkus kuri vēlas kreditēties, kreditlīguma projektu un noteikumus ar noluku nesuta, aizbildinoties ka tie tiekot gatavoti notariālajā kantori. Kas pēc izpētes izrādas maldināšana, jo notariālajā biroja notiek tikai paraksta autentiskuma apliecināšana, kaut gan maksa par pakalpojumu tiek aprēķināta ka par notariālā akta sastādišanu. Seko viena blēdība pakal otrai, nekaunības kalngals ir šis kompānijas ievietotais šajā portāla, ar virsrakstu Aigars Liepins apkrāpj vecu kundzi.

A Aigarins 02.12.2018

Eiropas Komisija Pamattiesibas

A Aigarins 03.12.2018

SIA Bauskas investicijas aprekins,pieversiet uzmanibu maklera pakalpojumi 100 euro.