Latvijas 57 pasta nodaļa - Pazaudēta vēstule

19 datuma vakarā izsūtīju vēstuli,kura tā arī nenonāca galā.Ir jau 27 datums un vēstule NAV galā.Saprotu ka tā ir pazaudēta.Un kad zvanu un vaicāju kas par problēmu,tad man tikai atsaka ka tur vainīga ir škirošanas daļa un ka vēstule nav izsekojama.Vēl piebilst ka tad lai es sūru ierakstītajā vēstulē.
Ja?Man ir jāizmet +/- 1,50 tāpēc ka Latvijas pasta 57 novada strādnieki vai kādi citi Latvijas pasta strādnieki ir pazaudējuši manu vēstuli?Ģeniāls risinājums es Jums teikšu.
Vai nevarat vēstules nummurēt?Nav vēstuļu reģistra?Kā var pazaudēt vēstuli?Es par to maksāju,par pastmarku,papīru un konvertu.Jūs ņemat un pazaudējat manu vēstuli,manus ieliktos līdzekļus.Kas tā par vieglprātību?

N

B BK 29.09.2018

Vispār vakar bija 28 datums, nevis 27.

really? 01.10.2018

LV pastam taa ir ikdiena, par manu pastkarti no Spaanijas ari tagad kads pasta darbinieks priecajas!

Pacco_al 02.10.2018

Ja neuzticieties sūtiet ierakstītas vēstules, tās visas ir reģistrētas un tās izsniedz pret parakstu. Tās var izsekot. Savukārt vienkāršās vēstules ... tām var būt dažāds liktenis, dažreiz pat kaimiņi tās izzog no pasta kastes.