Latviešu tauta - Latviešu tauta

mīļie, latvieši, mēs esam maz un esam tādi tikai vieni!
mēs esam dārga un īpaša tauta, jo esam reta!
bet mēs, pat nespējam nosargāt mūsu mazo latviju, kas tomēr nav nemaz tik maza, salīdzinot ka esam aptuvetni 1.1 miljons latviešu, latvijā!
diemžēl, lielāka dzimstība ir starp latvijas dzīvojošajiem krieviem, kuriem izskatās ka patīk vairāk drātē.ties, bet latvieši, ir tik pietiecīgi, godīgi, ka nespēj turpināt, uzturēt savu dzimtu!
mums vajag bērnus, mazbērnus! tā ir mūsu nākotne! saprotiet? (protams, gudrie)
mēs nedrīkstam pieļaut visādu valdības, lohu, vienaldzību un egoismu, kas ir aizgājis par tālu!
daram ko lietas labā, mēs -latvieši!
atvainojos, bet krievi man sāk likties daudz labāki, par tiem latviešiem, kas pameta latviju vienaldzībā un aizbrauca prom vergot uz īriju un beigās nozākājot latviju! ( tie nav latvijas valsts vērti)
mums ir traģiska situācija, bet mēs kopā esam (latvieši) spēks!!!
daram ko, latvieši! (krievi lai sēž mājās) un cīnamies par taisnību un godību un panākam latvijas skaistumu, ko iznīcinājuši visādi slimi lopi!!!
latvija ir skaista, brīnišķīga, es esmu skaista, brīnišķīga, latvieši ir skaisti un brīnišķīgi! tikai pārāk daudz egoisma un ļaunuma...
atcerieties, viss atkarīgs no cilvēka un cilvēks var visu sākt un visu apstādināt, tāpēc laiks rīkoties, jo mēs jau esam tie, pēc kā pasaule dzīvo...
kaut nu latvijas valsts prezidente būtu linda mūrnice. tad vismaz būtu kārtība un būtu prieks iet ielās, bet ar visādiem bandītiem, nav nekādas laimes un tikai pazemība...
viss atkarīgs no mums... vai kliegsim, vai arī mēs grimsim pavisam!

а Андрей 14.12.2010

Девочка, мой те совет сиди дома и рости... ты хоть сома понимаешь что говоришь?
1) из-за чего Латвия в такой *ОПЕ ?! да потому-что Латыши в думе/сейме так наваравали бабла что хоть щя пиши их в первую 100 журнала Форбс. дааааа как ты говоришь что Русские плохие ... в каждой нации есть моральные уроды ! но Латыши в большинстве !
2) хочешь чтоб все Русские уехали с Латвии?! ты хоть представляешь себе это?? в Латвии будет не 1 300 000 насиление а где то 800 000, чуишь разницу? я тебе разжую чтоб ты не задавала тупые вопросы. чем меньше народа тем беднее страна ! налогоплательщиков - работников - предпринимателей и тому подобное.
3) Латыши, мощь как ты говоришь угробили целую страну ! и ежу понятно что такой как Латвии скоро не будет . все идет к БАНКРОТУ !
4) вот скажите мне КАКИМ образом страна может идти в минуса ?! дороги у нас редко когда делают - но за дорожный налог платят?! куда бабки уходят ?! работники платят налог за зарплаты... в больницах нет ничего бесплатного, руку сломаешь будет страшно не от того что в гипсе будешь ходить, а от стоимости услуги ... швы снять (20 лс) дороже чем поставить (6 лс).. в конце концов мы когда жрать себе покупаем плотим налоги !! скоро будем платить за воздух то что дышим, а тот первый комментатор будет платить за порчу воздуха =))) ёбт ...
5) выходить на улицу нет смысла, тому пример 13 января 2009 года . какой был смысл дебоша в вецриге ?! нефига не добились щя еще налог подымут, у нас в обще нефига не спросят ! сделают так как хотят ... а то что сломали - починили как думаешь за чей счет?!
6) кризиса не было почти нечего не строили, а щя что ?! пиз...ц нафиг этот мост? нафиг эта библиотека ... у меня во дворе сделали пол двора за 55 000 лс ... а можно было почти весь район привести в порядок за такую сумму ---- зачем все это ?!!! дааааааааааа !! правельно ! чтоб украсть еще больше денег ! деньги тупо отмывают ! и какая нация это все делает ?! ага, уважаемые Латыши !
7) что вы все орёте Латышский язык надо схоронить ! да блин вы его сами гробите своими американскими - русским и еще фиг знает каким сленгом . а потом ноете что мол русские виноваты.

L lala 15.12.2010

Pēdējās vēlēšanas tiešām labi parādījā, ka nevajag mums ne normālu sabiedrību, ne normālu attīstību, neko mums nevajag, sežām savās viensētās un turpinam čīkstēt, ka laiki slikti un valdība neko nedara. Šai valdībai arī galevenais ir noturēt savu partiju pie varas neskatoties ne uz ko un neinteresē viņiem valsts vajadzības, jo šādus lēmumus, kurus tagad bīda cauri, tas ir desmitiem soļu atpakaļ un neviens solis uz priekšū. Nevar visu laiku tikai ņemt, tas pats PVN 22, jau kad pacēla uz 21 neieguva to nodokļu daudzumu, kuru bija plānojuši, tagad pacels vēl uz 22. TIe vēl kuri velk to dzīvību, rada un saglabā darba vietas, tie būs spiesti aiziet vēl dziļākā ēnu ekonomikā, kā līdz šim, jo strādājot godīgi, samaksājot visu ko prasa pāri paliks summa ar mīnuss zīmi priekšā, tad sanāk, ka uzņēmumiem ir jāstrādā bez peļņas, ja visu dara godīgi. Tieši, ja pazeminātu PVN, tad uzņēmumi nāktu ārā no ēnu ekonomikas, jo spētu segt nodokļus un uzņēmumu kļūtu vairāk, bet te, tāda sajūta, ka valdība nesaprot, ka ir viens naudas daudzums, kurš apgrozās un uzliekot nodokļus, tas neradīs nekādu peļņu, jo no otra gala jau nav nekādas attīstības, tas kopējais naudas daudzums nepalielinās, jo mēs neko nepelnam, neražojam, neeksportējam un neattīstam tādos daudzumos, ka tas tiešām būtu atspaids ekonomikai.
Un kas ir vainīgs pie šadas situācijas, teiksiet krievi, bet krievi nekad nav bijuši koalīcijā, viņi nekad nav pieņēmuši valstiski svarīgus lēmumus, paši latvieši ir saimniekojuši un visu izsaimniekojuši un tagad vainīgi krievi.

J Juris 15.12.2010

Mani fascinē: Tieši, ja pazeminātu PVN, tad uzņēmumi nāktu ārā no ēnu ekonomikas, jo spētu segt nodokļus un uzņēmumu kļūtu vairāk!!!
Da pa gaisu!
Uzņēmēji kas nemaksā nodokļus ir tie, kas reāli Valsti apzog un kuru dēļ mums ir tāda pak*ļa ar visām lietām!!! Pie viņiem var pieskaitīt arī tos, kas saņemot algu aploksnē jūtas laimīgi! Zagļi!!! Viņu dēļ mums nekas nenotiek normāli, kā to visi gribētu!!!
Kamēr paši visi stulbeņi, kuri attaisno nodokļu nemaksāšanu nemainis savu stulbo domāšanu, tikām nekas labāk nebūs!!! Viss nāk no pašu galvām!!! Ja atbalstām zagļus un zagšanu-tad nevajag lamāt Valsti!

Jebkādi nodokļu atvieglojumi ir pieņemami tad, kad zini, ka būs dakterim alga un pensionāram pensija! Tad var domāt par visādiem atvieglojumiem! Arī priekš Biznesa!!!
Vienīgais, ko es vēlētos Valdībai pārmest ir tas, ka neapkaro Valsts apzadzējus! Bet tas būtu jādara ar ļoti bargām metodēm!!!
Bet ko te var gribēt, ja Valdībā domāšana strādā tāpat kā visiem citiem, Atceros ka Krauklis no TP arī ļoti labi saprata nodokļu nemaksātājus... Pa radio runāja!!!